מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

אודות Froothie

 

Froothie – מפיצים של ©Optimum

ההרפתקה של Froothie החלה בחברה אוסטרלית קטנה אשר עסקה בקידום ואספקה של פירות בריאים, ירקות וציוד לבתי קפה ולברי מיצים במטרה לעודד אותם לקדם סדרת משקאות בריאים יותר בשם '' Froothie '' - משחק מילים עם שם המשקה סמוטי (‘’Smoothie’’), שבאנגלית פירושו שייק פירות.

מהר מאוד הרעיון הקטן הזה התפתח לאובססיית קידום אכילה בריאה באופן כללי ובמהרה התפתחו שותפויות חזקות, כולל שותפות אסטרטגית בלעדית עם ספק הבלנדרים והמסחטות האוסטרלי בעל ההכרה העולמית: Optimum Appliances, במטרה לקדם אכילה ושתייה בריאים בכל בית.

כיום, המשימה שלנו היא פשוטה וברורה: לעזור לאנשים לנהל אורך חיים בריא יותר תוך כדי קידום מגוון מוצרי האופטימום האקסקלוסיביים שלנו. אנו חולקים את הידע שיש לנו לגבי ניהול אורך חיים בריא בעזרת סדנאות, קטעי וידאו ב-You Tube, בבלוג החדש שלנו, בערוצי המדיה השונים ובעזרת שותפויות אסטרטגיות באוסטרליה ומחוצה.

 

מוצרי חשמל אופטימום, הטווח החדש - www.optimum-appliances.com

 

האופטימום, אשר בבעלות ובניהול אוסטרלי, מוכר כאחד מהמותגים המובילים בעולם עבור בלנדרים בעלי מהירות גבוהה אשר עמידים לשימוש הן ביתי והן מסחרי.ה- 9400 Optimum צבר שבחים בינלאומיים משפים וחובבי מזון כמוצר באיכות גבוהה לא רק עבור הכנת שייקים ומיצים, אלא גם כמוצר שכולל מגוון רווח של פונקציות, כולל חימום, הקפאה, לישה, טחינה, קציצה, חיתוך, ערבוב ועוד.

סדרת המסחטות בכבישה קרה של האופטימום צוברת שבחים ברחבי העולם עבור האיכות והביצועים של הדגמים השונים. מסחטת האופטימום 400 דורגה במקום הראשון בבריטניה על ידי המגזין T3, והאופטימום 600 החדשה היא מסחטה בעלת פטנט לסחיטה איטית אשר עושה שמות בתעשייה בכך שהיא סוחטת את הפירות והירקות ללא צורך לחתוך את המרכיבים לפני הסחיטה.

 

ביתי

ההצלחה של הבלנדרים ומסחטות המיצים של אופטימום באוסטרליה ובעולם הובילה לשינוי משמעותי על ידי Froothie בתעשיית מזון הבריאות הביתי, עם הצלחה רבה בהתרחבות גלובאלית ובהקמת משרדים ברחבי העולם. כל המכשירים מכוסים על ידי האחריות של Froothie שאין דומה לה, עם מרכזי שירות ארציים וצוות תמיכה שפועל  עבור פניות דחופות.

הצמיחה הנוכחית ברצון בחיים בריאים גם הובילה את Froothie לפתוח חנות בריאות מקוונת. הקושי במציאת חומרי גלם אורגניים באיכות גבוהה, כמו גם מזון בעל ערך תזונתי ובריאותי גבוה במיוחד והמחיר המנופח של המוצרים האלה הם הסיבה לכך שFroothie איחדה כוחות עם מגוון רחב של מגדלים וספקים כדי להביא לכם את מיטב האוכל הגולמי, האורגני והמזין ביותר תחת מטרייה אחת ובמחירים הנמוכים ביותר, עבור המזון והאוכל הבריא ביותר.

 

מסחרי

המטרה של Froothie אוסטרליה היא לעזור לבתי קפה, ברי מיצים ועגלות שייקים להגדיל את מכירות השייקים שלהם ובנוסף להכיר מוצרים חדשים, מלהיבים ובריאים לתפריטים שלהם.

הניסיון של הצוות שלנו בהקמת ברי מיצים, כולל זיכיונות מוכרים, סיפק ל-Froothie ידע יקר ערך אשר יכול עזור לבעלי עסקים לבסס ולהגדיל את מכירות השייקים שלהם.

ההצלחה של Froothie מאז השקתה היא עצומה, בתי קפה שמעולם לא מכרו שייקים הגדילו את מערך המכירות שלהם באופן משמעותי וברי מיצים יותר מהכפילו את המכירות שלהם בפחות מחמישה חודשים. כל זה הושג בעזרת חומרי הפרסום מושכי העין של Froothie, בעזרת מיצי בריאות טעימים וכן בעזרת הפופולריות הגוברת של המותג Froothie.

 

לקבלת מידע נוסף, לחץ כאן אם אתה בית קפה או בר מיצים לחץ כאן.

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont, VIC 3133, Australia
  ABN : 17 149 490 602
 • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
  שירות לקוחות: [email protected]
  033728113:מספר טלפון

INSTAGRAM