מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

שאלות נפוצות לגבי אופטימום


 

 

 

מהן הפונקציות של האופטימום?

שימוש ביתי: עם מערכת להבים רב- תכליתיתהאופטימום הו> המגיע למהירות סיבוב עוצמתית של 48,000 סל"ד, האופטימום בלנדר יכול לבצע מספר פונקציות להכנת מזון כמו: ערבוב, קיצוץ, מחית, קיצוץ לקוביות, ערבוב, טחינה, חימום, הקפאה והקצפה של סוגי מזון שונים. האופטימום יכול לעבד כל דבר, החל מפירות וירקות, פולי קפה, קרח, תבלינים שונים ועד לבשרים. לכן, בין אם אתם מעוניינים להכין מרק חם, קערה גדולה של גלידה, שייק ירוק בריא או ארוחה שלמה, האופטימום מתאים לכם. המנוע העוצמתי והלהבים בעלי המהירות הגבוהה יכולים להתמודד עם מזון קפוא ורותח וכן עם מטעמים בטמפרטורת החדר. האופטימום הוא ללא ספק מכשיר למטבח יחיד מסוגו שמאופיין במצוינות ובייחודיות.


שימוש מסחרי: עם הספק המנוהאופטימום הוע של 2,238 - 2,611 ואט האופטימום מתוכנן לעמוד בעומסי עבודה כבדים של בתי קפה או ברי מיצים, כתישת קרח והכנת שייקים ומיצים בתוך שניות. אין צורך בלעיסה כאשר משתמשים באופטימום, העוצמה והמהירות של המנוע מעניקים לכל משקה מרקם חלק כדי להבטיח את שביעות הרצון של הלקוחות. האופטימום מצויד בלוח בקרה עם אפשרויות ערבול אוטומטי למרווחי זמן של 20, 35 ו-40 שניות או בכפתור בורר מהירויות המאפשרים למשתמש להכין משקה ללא צורך להשגיח עליו על ידי לחיצת כפתור קטנה, או פונקציות עדינות יותר רק על ידי לחיצה על כפתור בורר המהירות.


מה מייחד את האופטימום מבלנדרים ביתיים אחרים?

האופטימום הוא בלנדר ברמה מקצועית, מסחרית, אשר עולה בביצועיו ומאריך ימים יותר מבלנדרים ביתיים אחרים ובאותו הזמן הוא גם מכין שייקים באיכות של ברי מיצים וארוחות באיכות של מסעדות.

ן את העוצמה שבנויה בכל אחד ממוצרי האופטימום ואשר בזכותה הם יכולים לבצע את מגוון משימות המטבח. כשבוחרים בלנדר ישנם שלושה מרכיבים שעליכם לבדוק: הכוח של המנוע, המהירות של הלהבים ורמת הרעש. למנוע של האופטימום יש מנוע יוצא מן הכלל אשר יכול להגיע עד ל-2,622 ואט. הלהבים יכולים להסתובב עד 48,000 סל"ד ועוצמת הרעש היא מינימלית, 80-90 דציבלים.
 

מה קורה אם הבלנדר לא עומד בציפיות שלנו?

כרגע החברה מציעה ללקוחות תקופת ניסיון, עם האפשרות להחזיר את הבלנדר בתוך 30 ימים מעת קבלתו ולקבל החזר כספי מלא. מדיניות זו מאפשרת לך לנסות את הבלנדר במטבח שלך לפי שאתה מחליט אם להשאיר אותו. אנו רואים זאת כהפגנת ביטחון באיכות ובביצועים של הבלנדר. תמריץ/ עידוד נוסף אשר מוצע על ידי Froothie היא ההנחה הניכרת בשווי של יותר מ-40%. מטרת ההפחתה של המחיר מכוונת לבנות את שם המותג באוסטרליה ובחו"ל, הרווחת הכרה והפיכה למתחרה משמעותי בתעשייה הנתונה תחת מונופול.

מדוע האופטימום יקר יותר מבלנדרים רגילים המיועדים לשימוש ביתי?

האופטימום מחזיק בסטטוס מסחרי כבלנדר מקצועי אשר יכול לעמוד בעומסי עבודה כבדים. בטווח מחירים של 431$- 641$, ייתכן שהוא יקר יותר מרוב הבלנדרים המיועדים לשימוש ביתי, אולם למרות זאת מדובר במכשיר בעל איכות גבוהה שיחזיק לכם מעמד למשך שנים רבות (אחריות ל-10 עבור משתמשים ביתיים) שבמהרה יבסס את מעמדו כמכשיר מספר אחד במטבח שלכם. אחרי הכל, נאמר: "חסוך כסף אך אל תתפשר על האיכות", האופטימום ללא ספק עומד מאחורי קונספט זה.איך האופטימום מתחרה עם מעבדי מזון רגילים?

האופטימום עוצב במשך שנים רבות כדי להבטיח שהוא מסוגל לבצע יותר פונקציות ערבוב מאשר מעבדי מזון רגילים, במטרה לעלות על כל הציפיות שלכם. מערכת 6 הלהבים יכולה להסתובב במהירות מדהימה כדי להבטיח שהאופטימום משלים משימות של הכנת מזון ביעילות מירבית בזמן שהוא מוכיח עצמו כקל יותר לתפעול ולניקוי.

ישנה גם אפשרות לקציצת מזון, כאשר משתמשים באופטימום, על ידי שימוש בפולסים באופן הדרגתי מבלי לערבל את המזון יותר מידי.


איך פועל המנגנון להכנת מזון חם/קר באופטימום?

האופטימום הוא מכשיר מיוחד אשר מסוגל להקפיא גלידה או לחמם מרק. עבור עיבוד מזון חם, לאופטימום יש את האפשרות לערבל את המזון במהירות גבוהה, סיבוב ששת להבי פלדת אל- חלד במהירות של 44,000- 48,000 סל"ד בכדי להפיק חום מהחיכוך. עבור המרכיבים הקפואים, תודות לאותם להבים מהירים המזון הקפוא נכתש במהירות מדהימה אשר לא משאירה למרכיבים זמן להינמס תוך כדי שהיא מאפשרת לתערובת לקפוא מחדש.

אנא שימו לב לפונקציה המסחרית לערבוב אוטומטי של האופטימום, אשר מאפשרת 20, 35 ו-40 שניות בלחיצת כפתור כדי להכין משקאות כולל שייקים ומיצים מבלי לחמם את התכולה. הפונקציה הזו, אשר קיימת רק בבלנדרים מסחריים, מאפשרת לאופטימום לפעול במהירות שונות, האטה והאצה באופן אוטומטי כדי להבטיח שלא נוצר חום מהחיכוך.

 
 

מהן הוראות הניקוי עבור האופטימום?

האופטימום הוא מכשיר שקל מאוד לנקותו. עבור ברי מיצים אשר מכינים משקאות ושייקים, שטיפה קלה במים זה כל מה שצריך. כאשר מכינים ארוחות מתחכמות יותר , כמו מרקים או מטבלים, הפעילו את המכשיר במשך 30-60 שניות על מהירות גבוהה כאשר המיכל מלא במים חמים ונוזל לשטיפת כלים, לאחר מכן שטפו קלות במים וייבשו.


באשר לשאר המשטחים, ניגוב קל עם מטלית לחה זה כל מה שנדרש. אנא שימו לב שהאופטימום אינו בטיחותי לשטיפה במדיח כלים ואנא הימנעו משימוש בחומרי ניקוי או ספוגי כלים אשר עלולים לשרוט את המשטחים.
 
 

האם ישנם מתכונים זמינים עם האופטימום?

בהתחשב בעובדה שמה שיהיה בידכם היא ממכשיר בישול כל כך עוצמתי, Froothie מספקת לכל לקוחותיה עם ספר מתכונים ענק בעל 83 עמודים, אשר מלאים בשייקים טעימים וארוחות מעולות מוכנים להכנה מהירה וקלה בקצות אצבעותיך. האופטימום שלך מסוגל להפיק את כל סוגי המנות, מחמאת בוטנים מענגת, לגלידות גורמה, לרטבים ומרקים חמים, לשייקים בעלי תזונה עשירה עבור כל יום של הקיץ. השמיים הם הגבול, ובלי רצון עקב את היוזמות הקולינריות שלך, ספר המתכונים של Froothie יגרום לבלוטות הטעם שלך לחייך מרוב מאושר עם כל מתכון אשר מיועד להכנה ספציפית באופטימום.


עבור קונים מסחריים, Froothie מספקת מתכון פשוט ונהדר כמדריך בברי מיצים או בתי קפה עבור הכנת שייקים מעולים. המתכון התפתח על ידי החברים המנוסים ביותר שלנו אשר עזרו לפתח זיכיונות כמו Boost Juice ו-Pure Natural.האם האופטימום שובר את מעטפות התאים כדי לשחרר אנזימים?

כן, האופטימום שובר את מעטפות התאים של מאכלים גולמיים כדי לעשות את האנזימים ליותר ביו-זמינים. ללא הצורך להפריד לחלקים מולקולות גדולות של אוכל, למעי יש פחות עבודה לעשות. יותר אנרגיה יכולה להתמקד לאיברים אחרים שאולי חולים או רעילים. חומרים מזינים בעלי ערך שנעולים בתוך העיסה, הקליפות והזרעים של הפירות והירקות לא יכולים להיספג כל כך בקלות כאשר המצרכים האלה נלעסים. האופטימום שובר את המזון הזה לחלקים מיקרוסקופיים כדי לשחרר את הערכים התזונתיים שלהם ואת הטעמים הנפלאים שלהם.


מה ההבדלים בין דגמי האופטימום השונים?


האופטימום 9200- דור שני מושלם עבור הכנת שייקים, מיצים, חמאות בוטנים, מרקים חמים, גלידות, סלסות, מטבלים וכדומה. האופטימום 9200- דור שני מגיע גם עם אופציה לאחריות לעשר שנים, הוא בלנדר ברמה מקצועית, ולכן הוא יחזיק מעמד למשך שנים רבות ללא תקלות.


האופטימום 9400 זהה לאופטימום 9200- דור שני, הוא מיוצר מאותם חלקים איכותיים ועמידים לשימוש מתמשך. ההבדל העיקרי הוא בפונקציות השימוש: חוגה (9400) מול כפתורים (9200- דור שני), בנוסף לאופטימום 9400 יש להבים ארוכים יותר ומנוע יותר מתקדם.


היתרון של החוגה ב-9400 הוא יותר שליטה, והיתרון של הכפתורים ב-9200- דור שני הוא פונקציית הטיימר האוטומטי שמעולה עבור הכנת שייקים ומיצים במצבים בהם על המשתמש לעשות פעולות נוספות במקביל. המערכת של 6 הלהבים בשני הבלנדרים היא ארוכה יותר מאשר בכל בלנדר אחר והמאפשרת יכולות קיצוץ, חיתוך וטחינה מעולות, מושלם עבור שימוש ביתי. פונקציית הטיימר של ה-9200- דור שני היא מאפיין נהדר עבור אנשים עסוקים שרוצים להכין שייק בזריזות וללא עיכובים!


האופטימום 9900/9900A הוא תחנת כוח ברמה מקצועית עבור ברי מיצים המכינים מאות משקאות ביום. ה-9900/9900A הוא יותר עוצמתי ומהיר ומכל בלנדר אחר שקיים בשוק והוא יבצע את כל הפעולות שצוינו למעלה אך במהירות מעט גבוהה יותר. הכוח הנוסף לא יעשה שום הבדל בשימוש ביתי, והוא יתרון עבור הלקוחות המסחריים הגדולים שלנו. מהירות מעט גבוהה יותר (44,000 סל"ד מול 48,000 סל"ד) לא תגרום להבדל משמעותי בתהליך הערבול. ה-9900/9900A עוצב בעיקר עבור משקאות ואף שהוא מסוגל לבצע את אותן הפעולות של ה-9200- דור שני וה-9400 בסביבה ביתית, הוא אינו מיועד למטרה זו.

 

 

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    ABN : 17 149 490 602
  • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
    שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM