מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

ברי מיצים ובתי קפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן למידע נוסף: חבילת היכרות (pdf, 962KB) 

בעבודה צמודה עם הספקים המנוסים ביותר של ברי מיצים באוסטרליה, Froothie פיתחה מערכת ייחודית העוזרת לבעלי ברי מיצים לבסס את העסק שלהם ולהגדיל את מכירות השייקים שלהם. למטה תוכלו למצוא פירוט של התוכנית:
 
הפירות שלנו:
ברי מיצים עובדים תמיד יחפשו פירות באיכות טובה יותר ובמחיר מתחרה ו-Froothie מספקים בדיוק את זה. עבדנו במרץ כדי להבטיח שכל הספקים עימם אנו עובדים נצמדים לסטנדרט האיכות שאנו מציבים וכוח הקנייה שלנו מאפשר לנו לספק את המחירים הטובים ביותר בשוק.
 
החומר הפרסומי שלנו:
בתוך זמן קצר מאוד Froothie הצליחו לפתח את המותג שלהם באופן ארצי ולפתח בסיס לקוחות נאמן אשר יכול להתחרות עם הדומיננטיות המופעלת בזמן זה על ידי Boost Juice. כבר מיצים יש לכם את האפשרות לכלול את שם המותג שלנו וכן את מגוון החומר הפרסומי כדי לעזור להגדיל את המכירות שלכם.
 
הניסיון שלנו:
עשרות שנות הניסיון שהצוות של Froothie צבר בהקמת כמה מהזיכיונות הגדולים באוסטרליה, יוכיחו את עצמן כיקרות ערך ויעזרו לכם להגדיל את ההכנסות ולהתאים את עצמכם לשוק של ימינו. אנו נספק לכם עזרה, עצות ותמיכה בכל הנוגע לעיצוב של החנות שלכם, לגישה השיווקית שלכם ואף נספק לכם מתכונים לשייקים, אנו נייעץ לכם בכל אספקט, במגוון רחב של פקטורים נוספים, אשר יהפכו את בר המיצים שלכם להצלחה מסחררת. לפרטים נוספים על השירות שאנו מציעים, לחצו כאן.
 
רוצה לפתוח בר מיצים?
אנו נספק מענה עבור כל צרכיך,לחץ כאן לפרטים נוספים.
 
 
 

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    ABN : 17 149 490 602
  • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
    שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM