מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

האופטימום 9400 מול ויטמיקס בלנדר סקירה/השוואה

ויטמיקס ואופטימום נחשבים כבלנדרים באיכות הגבוהה ביותר בתעשייה, שניהם עם ביקורות נהדרות ושבחים עבור איכות וביצועים. כחברה אמריקאית, המחיר של הויטמיקס בישראל כפול מהמחיר של הויטמיקס בארה"ב (עבור אותו מוצר במהות). למרות זאת, כחברה אוסטרלית, התמחור של אופטימום ברחבי העולם הוא נגיש ומשתלם ועל כן הופך את האופטימום 9400 לאלטרנטיבה שווה לכל כיס לעומת הויטמיקס, מדוע לשלם יותר עבור שום דבר.

 

האופטימום 9400 מדורג כמתחרה מספר 1 לויטמיקס הפופולרי על ידי המגזין המכובד Choice Magazine, לצד מגוון רחב של חוות דעת עצמאיות. עם פוקוס על איכות ועל ביצועים מעולים, Optimum© מוכח כיצרן ברמה בינלאומית של בלנדרים ומסחטות איכותיים לשימוש בייתי ומסחרי, המעוצבים ומיועדים להחזיק זמן רב יותר ולעלות בביצועיהם על המתחרים האחרים בתעשייה.

 

 

 אופטימום 9400   מול ויטמיקס קטעי וידאו להשוואה:

סיכום תוצאות 

 

 •  חלק I: השוואת חומוס

 •  חלק II: שייק ירוק
 •  חלק III: השוואת חמאת בוטנים

 • חלק IV: השוואת זרעי פשתן

 

אופטימום מול ויטמיקס - עדויות מאומתות של צדדים שלישיים

אופטימום טוב יותר מויטמיקס

מבחינת ביצועים, הם היו באותה רמה. אם כבר, הביצועים של האופטימום 9400 היו מעט יותר טובים משל הויטמיקס. האמת שהיינו די מופתעים.

- המשיכו לקרוא..

והזוכה הוא...

ביליתי שעות כל לילה בלמידת קטעי וידאו ביוטיוב והבחירה הצטמצמה ל-2 בלנדרים, ויטמיקס או אופטימום. בסופו של יום האופטימום 9400 נראה כמכונה טובה יותר אז רכשתי אותו!! פשוטו כמשמעו הדבר הכי טוב אי פעם שהוצאתי עליו כסף!

-המשיכו לקרוא..

Froothie/אופטימום מול ויטמיקס

באופן אישי חשבתי לקנות את הנוטרי בולט, נינג'ה וויטמיקס. קנייה מחברה שפועלת ובבעלות אחריות למשך שנה אחת שנים בהחלט עזרה לי לקבל את ההחלטה הנכונה.

-המשיכו לקרוא...

מכונה מדהימה!

חיפשתי לקנות ויטמיקס כדי להתחיל את המסע שלי לבריאות טובה. לאחר שעשיתי מחקר נתקלתי ב-Froothie ובאופטימום 9400. צפיתי בקטעי הוידאו ובמפרט והחלטתי לשנס מותניים ולקנות אחד. זו מכונה מופלאה!

-המשיכו לקרוא..

אוהבת את המוצר הזה

החלטתי לקנות את המוצר הזה לאחר מחקר רב כולל ויטמיקס והזול יותר אומניבלנד v שחלק טוענים שזו אותו מכונה. אני כל כך שמחה שהלכתי על המוצר הזה, חברה קנתה את האלטרנטיבה הזולה יותר והוא לא קרוב לרמה של הבלנדר שלי.

-המשיכו לקרוא..

חוות דעת של משתמש אופטימום

עד עכשיו השתמשתי בבלנדר עבור כל המתכונים שהייתי מכין בויטמיקס. אני מופתע לטובה ובאופן חד משמעי משוכנע שהאופטימום 9400 משיג את אותן תוצאות ויש לו אותו מבנה ואיכות כמו שלויטמיקס. הלהבים הארוכים יותר היו גם מאוד יעילים עבור טחינה, ועם המהירות הנוספת העבודה נעשתה מהר יותר מאשר בויטמיקס שלי במקרים מסויימים (שימו לב שמעולם לא רכשתי את המיכל היבש של הויטמיקס שייתכן שיש לו תוצאה זהה בטחינה לשל האופטימום). גם לשייקים היה אותו מרקם נהדר, הכל התערבל בשניות.

-המשיכו לקרוא..

ערך מעולה!

תמיד רציתי לקנות ויטמיקס אבל אני ממש שמחה שמצאתי את האופטימום במקום. הוא יותר עוצמתי (לחברה שלי יש אחד שאני יכולה להשוות איתו), גם קל לשימוש ולניקוי.

 -המשיכו לקרוא..

זרקו את הבלנדרים הישנים

ערך מעולה עבור המחיר (עבור משהו, שלדעתי, מביס את הויטמיקס בכל דרך), והוא עושה את העבודה.

-המשיכו לקרוא..

 המשפחה שלי אוהבת את האופטימום 9400

אני ממש מרוצה מהאופטימום 9400 שלנו. עשיתי מחקר במשך שנתיים לפני שרכשתי את האופטימום על פני הויטמיקס האמריקא. אין מקום להשוואה בין שני הבלנדרים. איכותי עולה על של כל בלנדר מסוגו.

-המשיכו לקרוא..

האופטימום 9499

אני מתרגשת עם האופטימום 9400 שלי, הוא מהיר בצורה יעילה ומכין את השייקים הטובים בעולם. לפי דעתי זוהי המכונה הטובה ביותר באיכותה עבור מחירה, אני חושבת שזה בלנדר הרבה יותר טוב מאשר הדגמים של הקיטשן אייד, ויטמיקס, מג'ימיקס והבריוויל בקטגוריית מחירים נמוכה או גבוהה יותר.

-המשיכו לקרוא..

הקישוט המרכזי של המטבח שלי!

נמרץ, משתווה בצורה נהדרת (אם לא יותר טוב) כאלטרנטיבה לויטמיקס.

-המשיכו לקרוא..

אופטימום 9400- המציל חיים

החלטתי לחפש את הויטמיקס ונתקלתי בזה. לאחר השוואה וסקירה, מצאתי שהאופטימום 9400 הוא משתווה אם לא יותר טוב אז החלטתי לנסות אותו. דיברתי איתם בצ'אט, הצלחתי לקבל משהו חינמי קטן וקיבלתי את הסחורה במהירות. היה נראה שהם היו ממש יעילים עם שירות הלקוחות שלהם. ניסיתי אותו וואוו איך שהוא עובד.

-המשיכו לקרוא..

הבלנדר הכי טוב

נתקלתי באתר של Froothie וראיתי שהוא נראה אותו דבר ושאני יכולה לעשות בו את כל אותם דברים, ושיש לו מפרט אפילו מרשים יותר משל ויטמיקס. זה מוצר איכותי שמעוצב להחזיק מעמד וגם נותנים את האפשרות לבחור באחריות ל-10 שנים עליו (אני בחרתי אחריות ל-5 שנים). אני ממש אוהבת את המכונה הזו וזה כל כך פשוט לנקות ולתחזק- למעשה פשוט שוטפים קצת מסחוץ ואין איזורים נחבאים שמסתתרות בהם שאריות - כל כך פשוט. כל מה שכתוב עליו נכון.

-המשיכו לקרוא..

כל שאלותי נענו!!

הבלנדר הזה זה בדיוק מה שחיפשתי עבור מחיר משתלם- הצוות הנפלא בצ'אט החי של Froothie ענו על כל השאלות שלי במקום ועזרו לי לבחור את האופציה עבור שימושי הביתי. הקלה אחרי שעות רבות של חיפושים באינטרנט בניסיון להשוות למותגים אחרים כמו ויטמיקס ללא תועלת. אני משתמשת בו כל יום!

-המשיכו לקרוא..

אופטימום 9400

זול יותר מויטמיקס אבל לא מאבד יכולות.

-המשיכו לקרוא..

משתמש בו כל יום

חיכיתי לויטמיקס אבל חברה אמרה לי לקנות את זה. כשקיבלתי את ה-9400 שלי הכנתי את השייק הירוק היומי שלי והייתי ממש שמחה. טעם נהדר והתערבל חלק. אני מנסה להיות טבעונית גולמית יותר כך שאני מכינה מטבלים, רטבים והרבה גלידת בננה. (רק בננות קפואות- כל כך טעים)

-המשיכו לקרוא..

בלנדר אופטימום 9400 זה ה-דבר!

נזקקתי לבלנדר כי הקנווד שלי לא ערבל טוב מספיק את הקייל עבור השייקים הירוקים שאני אוהבת להכין אז עשיתי הרבה מחקר והסתכלתי על הויטמיקס, נינג'ה וכדומה. סוף סוף החלטתי לקנות את זה בגלל היצרן וגם בגלל המחיר.

-המשיכו לקרוא..

איזה מוצר נהדר!

ביליתי זמן מה בחיפוש והשוואה של מוצרים שונים בשוק, אפילו שקלתי את הויטמיקס והבלנדטק (שניהם מותגים בעלי שם). במזל נתקלתי במספר קליפים ביוטיוב ופורומים המציגים בלנדר אוסטרלי שנמכר על ידי Froothie... תודה לכם Froothie, המוצר פשוט מדהים. העיצוב יוצא הדופן, האיכות והעוצמה של האופטימום 9400 במחיר סביר הופך אותו לקשה להבסה. אני יכול להגיד בבטחה שהבלנדר משתווה, אם לא יותר טוב, לבלנדרים המובילים בשוק. אם מישהו מחפש אחר בלנדר באיכות מעולה בבעלות אוסטרלית עם שירות לקוחות מצויין אז אני ממליץ בחום על האופטימום 9400 מ-Froothie.

-המשיכו לקרוא..

הכסף הכי טוב שהוצאתי אי פעם!!!

חקרתי את ויטמיקס ואת הנינג'ה קיטשן, אבל תקלתי באופטימום 9400 וממש התרשמתי, גם היה נראה שיש לו את הביקורות הטובות ביותר אז רכשתי אחד מ-Froothie כשהוא היה במבצע עבור כמעט חצי מחיר.

-המשיכו לקרוא..

מטבועוליזם!!!

אם אתם רוצים בלנדר שמתחרה בויטמיקס אבל בשבריר מחיר....זה הוא התשובה שלכם!! לכו על זה אנשים, אתם לא תתחרטו!!

-המשיכו לקרוא..

אל תשקלו אפילו שום דבר אחר

אני עובדת מאוד קשה והתלבטתי בין ויטמיקס ואחד מאלה. רק לאחר שהשוואתי את המפרטים הבנתי שאני מקבלת יותר עבור פחות. המכונה הזו עובדת קשה יותר, עמידה באותו מידה, והיא שקטה יותר מאשר מ-1000$ דולר אוסטרלי + מכונות ויטמיקס.

-המשיכו לקרוא..

בלנדר מצויין!

הוא עושה את כל מה שהויטמיקס יכול לעשות, ויותר. הוא נהפך לאחד המכשירים המשומשים ביותר בבית שלנו, יחד עם הקומקום והטוסטר.

-המשיכו לקרוא..

ערך מעולה!

כמו רבים אחרים שמתי את עיניי על הויטמיקס במשך זמן רב אבל לא יכולתי להצדיק את ההוצאה. האופטימום מתאים לתקציב שלי והוא מוצר נהדר, אני לא יכולה להיות שמחה יותר.

-המשיכו לקרוא..

וואוו זה בלנדר טוב

הבלנדר הוא הוא בערך 1/2 מהמחיר של המותג המוביל (ויטמיקס) שרבים מהחברים שלי רכשו וככל שאני יכול להגיד הוא בלנדר שקט וטוב יותר.. אז פחות כסף, בבעלות אוסטרלית ובלנדר טוב יותר..

-המשיכו לקרוא..

בלנדר ושירות מדהימים מ-Froothie

אז חשבתי שהויטמיקס הוא האופציה היחידה שלי אם אני רוצה מכונה שתחזיק לי מעמד יותר משנה או שנתיים לכל היותר. אני פשוט מאושרת עד מעל הגג עם האופטימום שלי - לא רק שהוא יכול לערבל כל דבר שבלנדרים בעוצמה גבוהה אחרים יכולים, הוא עושה זאת במחיר ריאלי, יש לו אחריות ל-10 שנים והשירות שקיבלתי מבריאן היה ממש גבוה ברשימת השירותים הטובים שקיבלתי בתור לקוחה.

-המשיכו לקרוא..

מדהים

כפי שציינתי בפני הצוות של Froothie הייתי ספקנית ומוכנה להיות  משוחדת נגד האופטימום, רציתי ויטמיקס במשך שנים אבל נרתעתי מהמחיר. כל מה שאני יכולה להגיד זה שאני מאושרת ושהאופטימום קנה אותי לחלוטין. המכונה הזו עושה מצויין כל מה שהויטמיקס עושה ועוד - שיייקים ירוקים במרקם חלק כמשי, גבינות אגוזים מדהימות וקינוחים גולמיים, חלב אגוזים קל, חמאות אגוזים טעימות.

-המשיכו לקרוא..

טוב מאוד

רכשנו אופטימום 9400 לפני חודשיים בערך והשתמשנו בו כל יום מאז. אני הייתי מעדיף ויטמיקס, אבל במחיר כפול זה לא ערך שווה לכסף.

-המשיכו לקרוא..

 
 

חוות דעת מ-Raw Food Mum

עם כמה שאנחנו אוהבים את הויטמיקס שלנו זה מוצר במחיר התחלתי גבוה למתחילים במסע בריאות עם משפחותיהם וזו הייתה הדאגה שלי מאחר ואני מקדמת אוכל גולמי עבור משפחות.

עבור חלק מהמשפחות רכישת בלנדר במחיר התחלתי שעולה על 500$ זה פשוט בלתי אפשרי, מה שאומר שהכניסה לעולם השייקים הירוקים ןהמזון הגולמי יכולה להיות מעט מגבילה.

רציתי למצוא בלנדר שאני אוכל לאחסן בחנות המקוונת שלי שמשתווה לויטמיקס באיכות ובלנדר שמשפחות יכלו באמת להרשות לעצמן. רציתי גם לוודא שכשאני שמה את השם שלי מאחורי משהו.. שהבלנדרים האלה יעשו את העבודה במיוחד כשאני יודעת איך אנחנו משתמשים בהם! 

 

הנה עוד מספר סיבות לכך שאני אוהבת את הבלנדרים האלה ....


מחיר בהישג יד
הבלנדרים של אופטימום הם בחצי מהמחיר ההתחלתי של ויטמיקס עם אותה עוצמה ואיכות - מה שהופך אותם לנקודת כניסה טובה עבור כל מי שרוצה להתחיל להכין אוכל או שייקים גולמיים שמעורבבים לחלוטין. 

איכות איכות איכות

האופטימום http://www.froothie.co.il/optimum-vs-vitamix-vs-blendtec-comparison-review זהה לאופטימום 9400 , מיוצר בשימוש באותם חלקים איכותיים ועמידים.

עוצמה

האופטימום מצויד במנוע עם שליטה פנימית ויעילות אנרגטית שיכול להגיע לעוצמה של 2,338 וואט ומהירות מסחררת של 48,000 סל"ד. הוא יערבל את השייק שלכם בתוך פחות מ-30 שניות לפעמים פחות. לא תראו חתיכות קטנות של קייל כמו שאתם רואים בבלנדרים זולים יותר.

קראו עוד: http://www.therawfoodmum.com/optimum9200-9400-9900-blender-review-2/

 

 

 חוות דעת מ-Choice

בחירה- הכרעת דין

גם הויטמיקס וגם האופטימום מאפשרים לכם ליצור כמויות בלתי נגמרות של מזון בריא ומזין. המנועים החזקים שלהם מאפשרים להם להתמודד עם עומסים כבדים הרבה יותר טוב מרוב הבלנדרים הסטנדרטים.

בהשוואה לבלנדרים שבחנו, הויטמיקס נמצא בראש הרשימה עם דגמים בניקוד טוב יותר, והוא יכנס לרשימת "מה לקנות" שלנו. לאחר הבחינה החוזרת של האופטימום, גם הוא יכנס לרשימת "מה לקנות שלנו"

קראו עוד:  http://www.choice.com.au/reviews-and-tests/household/kitchen/benchtop-appliances/vitamix-first-look.aspx#ixzz33Ok8XF8p

 חוות דעת מ-Health Yeah

עברתי כבר מספר בלנדרים והיו כמה עלויות וכמה ירידות. היה את הבלנדר "שלא יוזכר שמו בקול רם" בריסקוס שהעיף את השייק על כל המטבח שלי כשהרמתי את המיכל מהבסיס. הבלנדר שהשמיד את המרית שלי. זה שהתנדנד על השולחן כשהוא עובד כך שחייבים להחזיק אותו בשתי ידיים כל הזמן. הבלנדרים האלה התאימו לשייק בננה פירות יער שלי בסדר גמור, אבל כאשר גיליתי את השייקים הירוקים, על בסיס צמחים וארוחות גלומיות, הרגשתי שנחוץ שדרוג.

קראו עוד:  http://www.healthyeah.co.nz/blog/optimum-9400-the-blender-review

 

 האופטימום 9400 מול ויטמיקס בלנדר סקירה/השוואה

2,660 ₪

האופטימום 9400 כולל:

   • שקית להכנת חלב אגוזים חינם
   • 30 ימי ניסיון- כספך יוחזר באחריות
   • מיכל עם מכסה ופקק ללא ביספנול A מטריטאן מאושר על ידי UL, CE ו-FDA
   • מערכת 6 להבים מפלדת אל-חלד לשימוש רטוב ויבש
   • דוחסן המיועד לשימוש בתנאים קשים לשיפור העיבוד והערבול
   • גישה לצוות תמיכה מומחה
   • ספר מתכונים מקיף עם 83 עמודים בכריכה קשה
   • אחריות בינלאומית

 

למידע נוסף לגבי חלקים ואביזרים נלווים לחץ כאן

למטה תמצאו השוואה עובדתית בין ה:

   

ויטמיקס 5200

 

ם 9400

מנוע:

 

1,492 וואט

 

2,338 וואט

מהירות:

 

37,000 סל"ד

 

44,000 סל"ד

רעש:

 

110 דציבלים

 

80 דציבלים

רמה:

 

ביתי

 

ביתי & מסחרי

להבים:

 

מערכת 4 להבים

 

ערכת 6 להבים

איכות להבים:

 

Stainless Steel

 

Stainless Steel

יישומי מיכל:

 

רטוב/יבש נפרד

 

מיכל אחד רטוב/יבש

אחריות:

 

7 שנים

 

אחריות למשך שנה אחת

מומנט פיתול אוטומטי/ חיישן סל"ד:

 

כן

 

כן

בידוד/פיתול באיכות גבוהה:

 

כן

 

כן

מאוורר קירור:

 

ברזל

 

ברזל

הגנת פיוז (בנוסף למתג איפוס):

 

לא

 

כןרב מכר מתחרה ויטמיקס 2015

אנא שימו לב שאנו לא מוכרים מוצרים של ויטמיקס


*המהירות עבור האופטימום נמדדת בשימוש 254.40 וולט, דרך שיטת קונטק ללא אביזרים. ייתכן שחברות ומפעלים אחרים ימדדו את המהירות בשימוש במגוון שיטות אחרות.


למטה תמצאו השוואה עובדתית בין ה: 

    ם 9400   הנינג'ה סדרת מגה קטישן
מנוע:  
2,338 וואט
 
1,500 וואט
מהירות:  
44,000 סל"ד
 
24,000 סל"ד
רעש:  
80 דציבלים
 
לא ידוע
רמה:   ביתי & מסחרי  
ביתי
איכות להבים:  
פלדת אל-חלד
 
פלדת אל-חלד
ישומי מיכל:  
מיכל אחד יבש/רטוב
(ללא BPA)
 
נפרד רטוב/יבש
(חלקים נפרדים רבים)
אחריות:  
אחריות למשך שנה אחת
 
5 שנים
מבנה מיכל:  
מתכת
 
פלסטיק
מיכל בסיס/הצמדה:  
מתכת
 
פלסטיקרב מכר מתחרה נינג'ה סדרת מגה קיטשן 2015  

אנא שימו לב שאנו לא מוכרים מוצרים של נינג'ה סדרת מגה קיטשן 

*המהירות עבור האופטימום נמדדת בשימוש 254.40 וולט, דרך שיטת קונטק ללא אביזרים. ייתכן שחברות ומפעלים אחרים ימדדו את המהירות בשימוש במגוון שיטות אחרות. • מנוע עוצמתי מסחרי בעל 3 כוחות סוס - המנוע החזק ביותר עבור כל בלנדר


 • מהירות מדהימה של 44,000 סל"ד, יכול להקפיא גלידות ולחמם מרקים


 • ברור מהירות- 9 מהירויות להגדרת שליטה


 • מיכל נוגד התחממות ללא BPA- יישומי רטוב & יבש  


 • מאושר על ידי FDA, UL והנציבות האירופאית עבור בטיחות מזון      


 • דוחסן באיכות גבוהה


 •   מערכת להבים חדשנית פלדת אל-חלד שניים באחד - כותש קרח, אגוזים ופירות בשניות

 • חיישן מובנה מזהה שימוש יתר; מאריך את חיי הבלנדר


 • צריכת אנרגיה ירוקה: מנוע עם מברשת פחמן משתמש רק בעוצמה הדרושה
 • מימדים: 31.4x25.9x38.5cm(LxWxH)
 • משקל: 6.7kg

פונקציות לשימוש ביתי

 • פרישייקים האופטימום מעוצבים להכין את הפרישייקים הטובים ביותר בשימוש ביתי ובסביבה מסחרית, כותש קרח ופירות בשניות     


 • שייקים ירוקים קייל, חסה, סלרי, תרד, נענע, מלפפון, בננות או גזרים, האופטימום יבטיח שהשייקים הירוקים שלכם יצאו חלקים וללא חתיכות פרי


 • טחינת אגוזים וגרגרים מערכת ששת הלהבים של האופטימום מאפשרת לו לטחון בקלות גרגרים שלמים, שעועית, אורז וללוש בצק לחם מוכן לתנור


 • כותש קרח המנוע בעל 3 כוחות סוס ברמה מסחרית מאפשר לאופטימום לכתוש כמויות גדולות של קרח בשניות, מושלם עבור שייקים, ברדים וגלידה   


 • חמאות בוטנים שוקולד אגוזי לוז, חמאת בוטנים, חמאת שקדים... כל מה שתחלמו! האופטימום יכין חמאות בוטנים נהדרות ללא חומרים משמרים, בשימוש במרכיב בודד  


 • חלב אגוזים ערבבו את האגוזים עם מעט מים, ערבלו, סננו והגישו עבור קערת חלב עם דגנים טבעית וללא מוצרי חלב  


 • גלידה מפירות קפואים האופטימום הופך את הפירות האהובים עליכם לקערת גלידה ללא שומן, ללא חומרים משמרים וללא רגשות אשם  


 • מרקים חמים אותו בלנדר שיכול הכין גלידות קפואות יכול גם להכין מרקים מעלי אדים מכל המרכיבים הטבעיים בתוך פחות מ-10 דקות! זה מושג עם המהירות המדהימה של 44,000 סל"ד המאפשרת לבלנדר לחמם את התוכן על ידי חיכוך החום


 • ממרחים ומטבלים בין אם אתם מעדיפים ממרח חומוס חלק או סלסלת עגבניות עסיסית, האופטימום כאן לעזור, מציע לכם מגוון רחב של מטבלים וממרחים לבחירה  


 • מיץ פירות טרי האופטימום יכול לערבל בקלות פירות וירקות שלמים, לא מקולפים ולא חתוכים, יוצר מיץ בריא מלא בסיבים תזונתיים. והכי טוב... שום דבר לא מתבזבז, כך שהניקיון קל ומהיר

 

 • קוקטיילים ניתן להכין קוקטיילים מנוערים, מעורבבים או מעורבלים עם קרח עבור תענוג קפוא בשניות

 

 • חביתות באותה הדרך שבה האופטימום יכול להכין מרק מהביל, החיכוך של הלהבים יכול גם לבשל חביתות יפייפיות בדקות!

פונקציות לשימוש מסחרי

 • מרסק קרח בשניות האופטימום הוא בלנדר מסחרי עוצמתי היכול להגיע מהירות של 44,000 סל"ד (סיבובים לדקה), כותש קרח בתוך שניות, מפיק משקאות חלקים בעקביות נהדרת וללא חתיכות.


 • אפשרויות ערבול אוטומטי ברי מיצים ובתי קפה עמוסים יכולים להכין שייק בלחיצת כפתור. האופטימום יפעל ללא השגחה במגוון מהירויות במשך זמן קבוע ויצפצף כאשר הפעולה מסתיימת.


 • קל לתיקון ולתחזוק רכיבים עמידים חדשניים מיוצרים על ידי אחד מיצרני הבלנדרים המובילים בעולם מאפשרים לאופטימום להתמודד עם בשימוש הכבד של ברי המיצים או בית הקפה שלכם. במקרה הלא סביר שמשהו אכן ישתבש , מחירי החלקים החילופיים הם סבירים וקלים למציאה, ותיקון הבלנדר הוא פשוט וקל, שלא בניגוד למתחרים אחרים.


 • מנוע יעיל ועמיד עם מברשת פחמן קניינית המנוע הייחודי של האופטימום משנה את הצריכה החשמלית בהתאם לעוצמה הנדרשת. זה מאפשר לבלנדר להאריך ימים הרבה יותר מאשר רוב המתחרים ללא תקלות או קשיים. לאורך הדרך.


 • מערכת 6 להבים מפלדת אל-חלד מצויד בלהבים בייצור יפני, האופטימום יכול לרסק את המרכיבים העבים ביותר ללא טרחה וללא מאבק.


 • הגנת עומס יתר חכמה עבור יותר עמידות, לאופטימום יש חיישן מובנה אשר מכבה את המנוע אוטומטית כאשר הוא מגלה שימוש עודף, מאריך את חיי מערכת ההפעלה של האופטימום תוך כדי שהוא מקדים את התקלות הנמנעות. אם הבלנדר אח פעם יפסיק לעבוד - פשוט הדליקו אותו שו


 • מוניטין בעקבות פועלו בברי מיצים, בתי קפה וזיכיונות באוסטרליה וברחבי העולם, האופטימום הוכיח את עצמו כבלנדר מסחרי באיכות חדשנית והשיג את הביטחון של בעלי עסקים מסביב לעולם. גם היצרן של אופטימום מכובד מאוד ברחבי העולם, עם מעל 30 שנות ניסיון* בתעשייה.


 • תמיכת Froothie Froothie מתמחים בהקמה ופיתוח של ברי ומיצים ובתי קפה ברחבי אוסטרליה וניו זילנד, מאפשר לנו שפע של ניסיון בתעשיית המיצים והשייקים. להיות לקוחות שלנו ובעלים גאים של האופטימום, תקבלו בחינם נתכוני שייקים ועצות יקרות ערך לאיך לפתח בר מיצים ולהגדיל את המכירות שלכם.


כל העדויות וחוות הדעת שלנו אומתו כנכונות על ידי Provern Credible. לפרטים נוספים לחץ כאן


 • "כטבעונית אני אוהבת שייקים פשוטים ובריאים עם פירות שלמים, אגוזים, תמרים וירוקים. הבלנדר הקודם שלי יכל להכין את המרכיבים האלה רק בצורה מחוספסת! האופטימום מערבל אותם בצורה מושלמת ובזמן קצר. בנוסף הוא גם נראה נהדר, הוא לא רועש וממש קל לנקות אותו. האופטימום אדיר!"

-ג'קי אדגקומבי (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)

 • "היי רוי וצוות Athena Solutions , אני רוצה להגיד שקיבלתי את האופטימום שלי והעזרה והתמיכה מהצוות שלכם הייתה ממש מעודדת. הבלנדר באמת ביצע עבודה טובה. הוא מערבל יפה, מכין שייקים מעולים ואפילו מרק חם. היה לי בלנדר של ויטמיקס שקיבלתי מהבת שלי בזמן שאני מחליטה איזה בלנדר לרכוש והאופטימום טוב באותה מידה, הוא עושה כל מה שהויטמיקס עושה, כך שאני מאוד שמחה מהתוצאה והמחיר הרבה יותר אטרקטיבי, עם אותה אחריות לשבע שנים. תודה רבה לכם."

-רוסטה ודנקו ליק (רוז היל, ניו סאות' ויילס)

 

 • "ארצה להתחיל בלהודות לכם על שירות הלקוחות הנהדר שלכם. הישר מההתחלה עזרתם לי מאוד עם כל המידע והעצות שביקשתי. אני גם מאוד מעריכה את הקלות שבה ניתן ליצור קשר עם החברה שלכם. תודה שניה היא על האופטימום. בעבר השתמשתי בבלנדר סטנדרטי שהיה חדש מהקופסא ולאחר חודש של שימוש הוא התפוצץ. אני מכינה די הרבה שייקים והייתי צריכה משהו יותר יציב. אחרי שהשתמשתי באופטימום בפעם הראשונה הייתי כל כך שמחה עם כמה שהוא מהיר וקל לשימוש. השייקים יצאו כל כך חלקים וקרמיים והיו ממש טעימים. הוא חוסך לי זמן והופך את השימוש בו באופן יום יומי להרבה יותר מושך. אני יכולה להכין דברים בתוך זמן ממש קצר ומוצאת את עצמי רוצה להכין עוד. אני לגמרי אוהבת את הבלנדר והתרברבתי בו לכולם מאז שקיבלתי אותו. אני שותה שייק שהכנתי הבוקר ממש ברגע זה. לא יכולתי להוריד את החיוך מהפנים הבוקר כי ערבבתי המון דברים וזה היה כל כך מהיר וקל מה שהופך את זה להרבה יותר מושך, כמו כולם אני כל כך עסוקה והזמן כל כך יקר. חברה שלי גם הייתה מעוניינת לקנות בלנדר חדש, אחרי שהיא ראתה את האופטימום החדש שלי, כבר ביום למחרת היא קנתה את אותה הדגם לעצמה. אני בטוחה שכל מי שירכוש את האופטימום יהיה מאושר ממש כמוני. תודה רבה לכם שוב."

-ונסה ג'וונובה (טוגראנונג, טריטוריית הבירה האוסטרלית)

 • "Froothie היקרים, תודה רבה על ארגון המשלוח המהיר של בלנדרי האופטימום החדשים שלנו. ממש התרשמנו משירות הלקוחות שלכם ואנו נמליץ על Athena Solutions ללא היסוס. התקשורת אתכם ועם רוי הייתה מצויינת, כל החקירות והשאלות שלנו נענו מיד וזה היה מרענן להתעסק עם חברה עם כישורי שירות לקוחות כל כך נהדרים."

-גארי גריפית' (פלוריאט, ווסט אוסטרליה)

 

 • "תודה רבה על הבלנדר שלי, אני מאוהבת בו… תכננתי לרכוש בלנדר של ויטמיקס אבל אחרי שהסתכלי באתר שלכם החלטתי ללכת על הבלנדר שלכם ואני ממש שמחה שהוא עושה כל מה שהויטמיקס יכול לעשות. הכנתי מיצים, חמאת בוטנים, שייקים זה מעולה אנחנו משתמשים בו כל יום."

-אמנדה אהרן ( פורט מקווארי, ניו סאות' ויילס)

 

 • "אני אוהבת את האופטימום שלי!! אני רוצה להגיד תודה ענקית על המכירה של המכונה הנהדרת הזו, אני אוהבת את הבלנדר שלי כל כך הוא גורם לי לאכול הרבה יותר בריא."

-לאורה אקסרהוס ( ירלומלה, טריטוריית הבירה האוסטרלית)

 

 • "היי, הרגע קיבלתי את הבלנדר, החבילה הרגישה ממש קלה והדאיג אותי שאולי הוא קטן, כשפתחתי את החבילה הופתעתי לטובה מהגודל של הבסיס. אחר כך לא יכולתי לחכות לנסות אותו כדי לראות אם הוא טוב, אז ניסיתי את המבחן המועדף עליי: מילקשייק בננה, בלי יותר מידי בלאגן… חתכתי חתיכות גדולות של בננה, הוספתי 200 מ"ל חלב ועירבבתי במשך 35 שניות: ובכן התרשמתי, אין שום סימן למשקעים, זו התוצאה הכי טובה שהייתה לי ורק ב- 35 שניות. באמת שהתרשמתי לטובה, לא יכול לחכות לנסות קוקטיילים בסוף השבוע הקרוב."

-אנתוני באטלר (בנדיגו, ויקטוריה)

 • "אני נרגשת להודיע לכם שהבלנדר הגיע היום! הוא פשוט פנטסטי! אני ממש מעריכה את השירות לקוחות המעולה שקיבלתי- אני לא אהסס להמליץ על האופטימום או על Froothie/ Athena Solutions לכל מי שאני מכירה. תודה רבה על עזרתכם."

-רבקה ופיליפ דייויס ( רנאלה, טסמניה)

 • "רוי היקר,
  קיבלתי את הבלנדר שהזמנתי (נשלח למקום עבודתי) ביום חמישי. כל המשרד שלי ידע שהוא צריך להגיע- לא יכולתי לרסן את ההתרגשות שלי בצפייה להגעתו. בהפסקת הצהריים שלי רצתי למכולת וקניתי כמה ירקות ופירות לטחון. הצפייה הייתה גבוהה. הכנתי שני סוגי מיצים בשביל לחלוק עם הקולגות שלי, הראשון היה מיץ פופאי מדהים שמורכב ממלפפון, תפוח עץ ירוק, ג'ינג'ר, נענע, ליים ותרד, בשייק השני שמתי פפאיה, מנגו, ענבים ונענע. שני השייקים היו טעימים באופן מדהים ובעלי מרקם חלק ונהדר. לא יכולתי לחכות לקחת אותו הביתה ולנסות להכין שייק עם קרח. כשהגעתי הביתה הכנתי עוד מיץ ירקות, ברד פירות וקפה קר. אם אתם לא יודעים מה זה, מצורפת תמונה זה פשוט מורכב ממנה או שתיים של אספרסו, סוכר או דבש וקרח טחונים למרקם חלק. פשוט מדהים! אני ממש מרוצה מהאופטימום ולא יכולה לחכות לנסות עוד מתכונים! אז בבקשה שלחו לי את הקובץ ברגע שהוא יהיה זמין. עוד לא הספקתי לנסות לטחון את פולי הקפה שלנו ולהכין ממרח שקדים אבל אני אנסה בקרוב ואדווח איך יצא. הממרח שקדים יהיה מיוחד אם אני באמת אצליח לעשות אותו. הוא בהשראת אמאלו- ממרח שנעשה מאגוזי ארגן במרוקו- אותם אגוזים שמשתמשים בהם בתכשירי שמן קוסמטיים מרוקאיים. יש בזה אגוזים, קינמון ונראה לי שגם טחינה. אז תודה רבה."

-טינה לופפאכר (הימרקט, ניו סאות' ויילס)

 • "כן, עד עכשיו זה מעולה. השתמשתי בבלנדר ביום הראשון שקיבלתי אותו כדי להכין תרכובת של חמאת אגוזים שעשויה משקדים, קשיו ומאגוזי ברזיל. טחנתי את התערובת על המהירות הכי נמוכה. אהבתי את הדרך שהמערבולת למעשה לקחה את כל התערובת הצמיגית במעלה הצדדים ואז למטה למרכז עד שכל התערובת נהייתה חלקה. יש בלנדרים אחרים שלא יכולים לעשות את זה עם ממרחים דביקים כי חלקים מהתערובת נתקעים על הדפנות ובפינות."

-אנדרו היילי (מנספילד, קווינסלנד)

 

 • "היי Froothie. כן הכל בסדר. אני ממש מתפעל מהבלנדר .. זה יותר כמו מה שחיפשתי לעומת המכונה הקודמת שלי.. הבלנדר הזה הוא יותר כמו הויטמיקס. נחמד שיש כמה מצבים מוגדרים אבל טוב שאפשר פשוט להפעיל אותו ולתת לו לערבב לזמן ארוך או קצר בהתאם לצורך. הערבוב חלק מאוד.. תודה שוב על כל העזרה שלכם."

-קורט ווגט (קרינגבה, ניו סאות' ויילס)

 • "הבלנדר הזה פנטסטי. לחברה של אישתי יש את הויטמיקס 5200, והיא ממש התפעלה מהאיכות ומהמחיר!"

-מיכאל קונולי- גרייג (ווסט פיימבלי, ניו סאות' ויילס)

 • "בגלל שהבן זוג שלי עובד רחוק מהבית לתקופות די ארוכות ובגלל שאנחנו ממש שמחים עם האופטימום אנחנו קונים אחד נוסף כדי שלשנינו יהיה אחד להשתמש בו כל יום."

-פיונה קרוו ( נדלנדס, אוסטרליה המערבית)

 • "היי רוי, רק רציתי ליידע אותך שאני אוהבת את הבלנדר. לא יכולתי להאמין כמה מהר הוא נשלח! מאז אני מכינה שייקים ירוקים בכל ארוחת בוקר השארת הספר המתכונים. אני חייבת להגיד שאני מומרת לחלוטין! השייקים יוצאים חלקים וקרמיים וארוחת הבוקר שלי לוקחת פחות מ-30 שניות ערבוב בגן העדן של Froothie."


-הרלן הרקולס (אורמונד, ויקטוריה ניו סאות' ווילס)


 • "בוקר מירנה,
  וואו!!!!!!!!
  הרגע הכנתי את השייק הראשון שלי שהיה בו 300 מ"ל, כפית אבקת פרוטאין, חופן של סלט פירות ביתי והכל ללא סוכר...... בכל הרצינות, זה מכשיר עוצמתי מדהים!!!! אם יורשה לי להגיד זה היה אחד השייקים הכי טובים ששתיתי בחיי, היה שווה לחכות!!!
  קניתי את המכונה הזו כדי להשתמש בה בבית אבל עכשיו אני שוקל ברצינות לקנות אחת לעבודה כי אני נמצאת שם הרבה שעות!!!
  אני ארצה בבקשה להצטרף לשובר ההנחה לשנה הבאה!!! תודה שהצעתם לי את זה, שירות לקוחות מעולה מהצד שלכם!!!
  בהצלחה לעסק שלכם שנה הבאה!!!
  שיהיה לכם חג מולד שמח ושנה טובה!!!
  בברכה"

-רוב ג'קוויץ (אספנדלה, ויקטוריה)


 • "השתמשתי בבבלנדר שלי הבוקר, רק רציתי ליידע אתכם, השייקים הכי טעים ששתיתי אי פעם. אמרתי לכולם ב-FB לקנות אחד!!!"

-מליסה קיילי- (גידגגאנופ, ווסט אוסטרליה)

* שדות חובה

2,660 ₪

2,660 ₪

המחיר לא כולל מע"מ ולא כולל דמי משלוח

האופטימום 9400 הוא מוצר נעלה באיכותו מרב המכר הקודם האופטימום 9400 - יותר טוב, יותר חזק ויותר עמיד!

אנו מבטיחים את הסיפוק שלך לחץ כאן למידע נוסף... אתה תודהם!

 • מערבל אבנים בשניות!

 • 1 בלנדר - 15 פונקציות!

 • הקדמה

  בין אם אתם נותני שירות מקצועיים בבתי קפה או בברי מיצים שצריכים לתת שירות מהיר, או הורים שרוצים ליצור ארוחות טריות ובריאות בבית, בכל מקרה, אין לכם זמן מיותר לבזבז: אתם זקוקים לבלנדר שיעמוד בקצב החיים העמוס שלכם.

  הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 הוא מספיק חזק לעמוד בדרישות של שימוש מסחרי, תוך כדי שהוא שומר על פשטות ומחיר ידידותי עבור המשפחה הממוצעת. תוכלו למצוא את הבלנדר במטבחים של מספר זכיינים ואירגונים, וגם במטבחים של אנשים ממש כמוכם. הפופולאריות וההופעות הטלוויזיוניות הפכו את האופטימום לאחד מהמותגים המובילים והמוכרים באוסטרליה.

  נבנה מהחומרים האיכותיים ביותר, האופטימום וורטקס בלנדר עוצב כדי לעלות בביצועיו ולהחזיק מעמד באופן משמעותי הרבה יותר מכל המתחרים שלו. למעשה, אנו כל כך בטוחים בעמידות שלו שאנחנו מציעים אפשרות שאין לה מתחרים, להאריך את תקופת האחריות למשך 10 שנים. תוסיפו את זה למבצע "30 ימי ניסיון- כספך יוחזר באחריות וללא שאלות", וזה פשוט מאוד לראות מדוע המוצר הזה פופולרי ביותר מ-20 מדינות, כולל כאן בישראל.

  המשיכו לקרוא למטה וגלו עוד על רכיבים ספציפיים של הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 .

 • מנוע

  מה שאחראי על העוצמה של הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 זה המנוע היוצא מן הכלל שלו, ברמה מסחרית עם 3 כוחות סוס. זה נותן ללהבים את הפוטנציאל פורץ הדרך לנוע במהירות מסחררת של 44,000 סל"ד שטוחנת גרגרים ומרסקת קרח באותה מהירות וקלות בה היא מערבלת פירות רכים.

  מעוצב כדי לעמוד בדרישות ובעומסי עבודה כבדים של בתי קפה וברי מיצים, המנוע באופטימום וורטקס בלנדר שלכם יתמודד בנינוחות עם מרכיבים קשים שלרוב משביתים בלנדרים ביתיים. אולם, ההטבות של המנוע לא נמצאות רק בעוצמתו.

  מבחנים שנערכו לאחרונה הראו שהמנוע של האופטימום וורטקס בלנדר שקט באופן משמעותי מהמתחרים שלו. בזמן שהבלנדר בדרך כלל פועל בעוצמת רעש של 80-85 דציבלים, אתם יכולים להפחית את רמת הרעש אף יותר, ל-40 דציבלים, באמצעות משתיק הקול האופציונלי. זה הופך באופן רישמי את האופטימום וורטקס בלנדר לבלנדר השקט ביותר בתעשייה, בבית למשפחה או במקום העבודה שלכם!

  בנוסף, משום שהמנוע מעוצב להתקרר בצורה יותר אפקטיבית, אתם יכולים לצפות שהוא ישמש אתכם למשך עשורים ולא למשך מספר חודשים. התוצאה: מרקים, רטבים, שייקים, גלידות ואפילו חמאות בוטנים וקפה טחון טריים ומזינים - במשך שנים רבות

 • להבים

  שוב, מערכת הלהבים בוורטקס בלנדר אופטימום 9400 משלבת את החומרים האיכותיים ביותר עם אלמנטיים עיצוביים משוכללים אשר מאפשרים למכשיר בתוצרו הסופי, לספק ביצועים הרבה יותר טובים מאשר מתחריו.

  עוצבו מפלדת אל-חלד בעיצוב פרימיום, הלהבים העשויים מסגסוגת גבוהה בווטרקס בלנדר אופטימום 9400 , יכולים לחתוך דרך המרכיבים הקשים ביותר. ובזמן שמרבית הבלנדרים שמיועדים לשימוש ביתי מציעים 2 להבים (או לעיתים 4 להבים), האופטימום וורטקס בלנדר כולל 6: מספיק על מנת לערבל מזונות סמיכים כמו חמאות בוטנים לכדי מרקם חלק וקרמי.

  בנוסף, שניים מהלהבים עוצבו בזוית מדויקת אשר מונעת מרכיבים דחוסים להיתקע וליצור ואקום במיכל. הלהבים גם ארוכים יותר מאשר בוורטקס בלנדר אופטימום 9400 המקורי, מה שאומר שהם יכולים להתמודד יותר ביעילות עם פונקציות ביתיות מורכבות לביצוע, כגון: ריסוק או טחינת מזונות סמיכים/עבים. כמו כן, הקצה הרב תחומי של כל להב ולהב מאפשר לכם לשלב ללא מאמץ מרכיבים רטובים ויבשים בפעולת ערבול יחידה - וחוסך לכם זמן ואנרגיה.

 • עמידות

  אחד המאפיינים שהופכים את הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 למכשיר מנצח הוא מתג ההגנה מעומס יתר, אשר מבטיח שהוא מוגן מפני נזקים של עומס יתר. במקרה הלא סביר שהמכשיר אכן יתחמם יתר על המידה, המאפיין הזה מאפשר להמשיך לערבל ללא צורך לכבות את המכשיר ולהפסיק את העבודה עד שהמנוע יתקרר.

  מאפיין זה הוא הרבה מעבר להגנת חימום יתר שניתן למצוא ברוב הבלנדרים ברמה מסחרית; והוא למעשה הסיבה עיקרית לכך שאנו מציעים על המוצר אחריות אופציונלית ל-10 שנים.

 • אופטימום מול ויטמיקס

  הויטמיקס TNC 5200, וכן דגמי ויטמיקס אחרים, הוא בלנדר באיכות גבוהה עם מוניטין חזק מאוד. להתחרות עם מותג שכזה בזירה הבינלאומית זו משימה קשה, בלשון המעטה, במיוחד כשחקן חדש בתעשייה.

  כדי להתגבר על החיסרון הזה, Optimum© התחברו עם יצרנים בעלי שם עולמי כדי ליצור בלנדר שהוא באמת ייחודי ועוצמתי, ובנוסף, העניקו ללקוחות את הערבון הטוב ביותר שניתן: אחריות ל-30 ימים שבהם אם הלקוח אינו מרוצה הוא יכול להחזיר את המוצר ללא שאלות, המשלוח ישולם על ידנו, ולקבל את כספו חזרה. דרכי הפעולה האלה הובילו להצלחה עצומה עבור מותג האופטימום והדרישה עלתה מעבר ומעבר לכל המצופה.

  בראש העמוד הזה תוכלו לראות השוואה עובדתית בין הויטמיקס TNC 5200 והאופטימום. זוהי ההחלטה שלכם איזה בלנדר לרכוש. אם יש לכם שאלות נוספות אנו נשמח מאוד להציע לכם עצה כנה, פשוט צרו עמנו קשר כאן. אנו יכולים להבטיח לכם דבר אחד: כל דבר שהויטמיקס יכול להכין, בין אם זה מרק חם, שייק ירוק או חמאת אגוזים חלקה, האופטימום יכול גם כן לבצע ללא מאמץ.


 • שימוש מסחרי

  למרות שלאחרונה הוא נעשה פופולרי לשימוש ביתי, הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 עוצב במקור לשימוש בסביבה מסחרית ולעמידה בעומסי עבודה כבדים. ברי מיצים ובתי קפה ברחבי העולם נהנים ומעידים על האפקטיביות של המכשיר בסביבת עבודתם הכוללת שימוש מאסיבי בבלנדר.

  עם שלושת הכפתורים האוטומטיים המתוכנתים מראש, האופטימום וורטקס בלנדר יעזור לכם לערבל בהצלחה כמעט כל משקה למרקם האופטימלי בלחיצת כפתור קטנה. כל תוכנית משלבת בדיוק מירבי את המהירות והזמן המדויקים הדרושים להכנת משקאות מעורבלים מושלמים וחלקים ללא גושי קרח.

  בנוסף, ניתן להזמין מיכל 1.5 ליטר, סופר-סיז שניתן לאחסן במערום, אשר עוצב תוך מחשבה מיוחדת על ברי מיצים. וכמובן, כמו כל המיכלים של הבלנדרים אופטימום, הם BPA free (ללא ביספינול A), ולאחר השימוש ניתן לנקות אותם בקלי קלות!

  קלות!

 • היצרנים

  Optimum® הוא מותג בבעלות אוסטרלית המייצר בלנדרים באיכות פרימיום ומכשירים אחרים לשוק העולמי. מההתחלה ועד הסוף, המוצרים מעוצבים במיומנות כדי לעמוד בדרישות איכות מחמירות; וכל וורטקס בלנדר של אופטימום נבחן בצורה מקיפה לפני שהוא נשלח אלינו ב-Froothie למכירה ללקוחות.

  Optimum® משתפים פעולה עם יצרני חלקים חיצוניים אשר מחזיקים במוניטין איכותי במשך עשרות שנים ומספקים חלקים למותגי המכשירים המכובדים ביותר בעולם. כל היצרנים משתמשים בציוד, בחומרים ובעיצוב העדכני ביותר כדי ליצור חלקים באיכות פרימיום, כגון: מנועים, מערכות להבים ומרכיבים אחרים של המכשירים של Optimum®.

  למרות שקיימים בשוק חיקויים זולים יותר, הם לא מגיעים לאותה רמת איכות של מגוון המכשירים של אופטימום. כלומר, הם פשוט לא מעוצבים לשימוש בעומסי העבודה הכבדים איתם הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 יכול להתמודד בקלות.

 • ההבטחה שלנו

  כמובן שמערכת היחסים שלנו לא נגמרת כאשר אתם רוכשים את הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 שלכם. הוא אכן קל לתפעול, אך האופטימום וורטקס בלנדר הוא מכשיר מתוחכם, מכך, שאתם תרצו תמיכה מתמשכת וטיפים שיעזרו לכם להפיק את המירב ממנו. לכן אנו מוודאים שצוות התמיכה שלנו נמצא במרחק שיחת טלפון או מייל בלבד.

  בנוסף, כפי שציינו לעיל, כלקוחות של Froothie, אתם מוזמנים להנות מתקופת ניסיון של 30 ימים. אם אינכם מרוצים מהוורטקס בלנדר אופטימום 9400 שרכשתם, פשוט הודיעו לנו בתוך 30 ימים מיום קבלתו. אנו נחזיר לכם את הסכום שגבינו מכם, ללא הגבלות וללא שאלות.

 • סיכום

  כפי שאתם יכולים להתרשם מכל שפורט לעיל, הוורטקס בלנדר אופטימום 9400 הוא באמת מכשיר יחיד במינו. ולכן אנו, ב-Froothie, כל כך גאים בכך שיש לנו את הזכות להיות המפיצים הבלעדיים שלו בישראל, אוסטרליה, ניו-זילנד, אירופה וסינגפור.

  אמין ועמיד לשימוש בבתי קפה או ברי מיצים, בשילוב עם פשטות המתאימה לשימוש במטבח הביתי, האופטימום הוא הוורטקס בלנדר האולטימטיבי במחיר משתלם ובאיכות פרימיום. מהפעם הראשונה שתשתמשו בו להכנת שייקים, רטבים, מרקים, גלידות, חמאות בוטנים או קפה טחון טרי, אתם תתהו איך הסתדרתם בלעדיו.

  כאשר אתם משקיעים בוורטקס בלנדר אופטימום 9400 , אתם מקבלים הרבה יותר מרק בלנדר. אתם מקבלים שלוות נפש וביטחון בעמידות, בגיוון ובאיכות שלו, כעת ולמשך עשורים רבים.

למידע נוסף

 • לחץ כאן לצפייה בעדויות מאומתות של צדדים שלישיים
 • לחץ כאן לצפייה בשאלות נפוצות
 • לחץ כאן לאתר הרשמי של בלנדר אופטימום
 • לחץ כאן לצפייה בקטעי וידאו של הדגמות
 • לחץ כאן לצפייה בלקוחות הזכיינים שלנו

כל העדויות שלנו אומתו כנכונות

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,Australia
  ABN : 17 149 490 602
 • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
  שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM