מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

גרגרי אסאי
 
גרגרי אסאי (נאמר: אה-סה-אי) הם הפירות של עץ ממשפחת הדקלים (Euterpe oleracea) אשר גדל במישורים הנתונים להצפה באגן האמזונס.
 
גרגרי אסאי הם די קטנים, עם קוטר של רק 1-2 ס"מ ורק כ- 10% מהפרי הוא קליפה וציפה אכילים. אף על פי כן, הגרגרים הקטנים האלה הם בעלי ערכים תזונתיים גבוהים והם משמשים כמרכיב מרכזי בתפריט הברזילאי במשך מאות שנים. למעשה, הגילוי שלהם הפך לאגדה.
 
ערכים תזונתיים של האסאי: 
 
גרגרי האסאי הם פנינה עמוסה בערכים תזונתיים ויתרונות בריאותיים. נפרט כמה מהיתרונות הבולטים, אך לסיכום מלא הורידו את המדריך לערכים התזונתיים גרגרי האסאי.
 
גרגרי אסאי הם מקור עשיר במיוחד לקבוצה של נוגדי חמצון הנקראת אנתוציאנינים, שהם תרכובת שעוזרת להסיט את האפקט של רדיקליים חופשיים, להפחית את אי היציבות שלהם ולהגביל את כמות הנזק שהם יכולים לגרום.
פעילות נוגדת החמצון של האנתוציאנינים  בגרגרי אסאי מגובה על ידי ויטמין E, נוגד חמצון חשוב בזכות עצמו, והמינרלים ברזל, סידן ומגנזיום.
אבקת אסאי היא מקור בעל ערך של חומצת שומן והיא עשירה במיוחד בחומצת שומן מסוג אומגה9. לפרי יש יתרונות בריאותיים עבור העור שלכם, הלב וכלי הדם, וגם עבור שאר הגוף שלכם והוא אף יכול לעזור להגן עליכם מפני בעיות בריאותיות מסוימות. 
גרגרי אסאי הם פרי נהדר לבסס עליו את ארוחת הבוקר שלכם כי יש להם מדד גליקמי (GI) נמוך. הפחמימות שהן מכילות מומרות לגלוקוז על ידי הגוף בתהליך איטי וקבוע. התחילו את הבוקר שלכם באנרגיה מתמשכת.
סיב תזונתי טוב שגורם לתחושת מלאות ועוזר לייצב את הסוכרים בדם וכן, מצמצם את התיאבון ויכול לעזור לכם לשמור על המשקל.
 
חטיפי פירות ושבבי פירות מגרגרי אסאי
המנה היומית של נוגדי החמצון שלכם מעולם לא הייתה קלה יותר להשגה!! אנו שמים את כל הטוב של האסאי בתוך חטיף סופר טעים, מוכן לאכילה בכל עת, מלא בסגולות של גרגרי האסאי מיערות הגשם באמזונס בברזיל.
 
 
 
Tambor Acai
Froothie הם ספקים של מותג האסאי Tambor, שזה השם מאחורי אחד מהמותגים האיכותיים ביותר בעולם למחית אסאי אורגנית קפואה. זהו גם אחד מהאסאי האורגני הקפוא היחיד שניתן כרגע להשיג באוסטרליה.
שלא כמו מוצרי אסאי אחרים בשוק האוסטרלי, Tambor Acai מוצג לכם כמחית קפואה לפי הצורה הברזילאית המסורתית שלו. זה מבטיח שהאסאי שלנו שומר את כל המרכיבים התזונתיים הטבעיים הנהדרים שלו!
בין אם אתם גומעים שייק לארוחת בוקר, אוכלים מנה של קערה ברזילאית לצהריים או משלבים אותו עם הגלידה או היוגורט האהובים עליכם לקינוח- אסאי מושלם עבור כל אחד, כל יום!
 
 
 

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    ABN : 17 149 490 602
  • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
    שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM