מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

 

תקן איכות 

 

יצרנים

 

ב-Optimum® אנו משתמשים ביצרנים הטובים ביותר בשוק יחד עם המפעל הבלעדי ברמה עולמית שלנו בטייוואן, עבור יצור הבלנדרים, המסחטות האיטיות ומעבדי המזון האיכותיים שלנו. אנו מכפיפים את הספקים שלנו לאישורי ביקורת באיכות הגבוהה ביותר לפני הצגת המוצר. מתקני הייצור שלנו הם באישור ISO9001 ומוצרינו קיבלו את הסמכת ה- UL, CE, EMC וה-IEC.

אופטימום הוא מותג מבוסס ולמפעלים שלנו יש שילוב של ידע ומוניטין של מעל 120 שנים בתעשייה. אנו ממשיכים להנהיג איכות בכל העסקים שלנו ולהביא את מוצרינו לסטנדרטים הגבוהים והקפדניים שלנו. ב- Optimum® אנו מעסיקים צוות מקור מיומן לעבוד עם ספקים במערכת יחסים בעלת תועלת הדדית, על ידי עבודה קרובה עם הספקים שלנו מטרתנו המשותפת יכולה להתמקד על הבטחת מוצרים איכותיים.


איכות במקום הראשון

אנו מתגאים בכך שאנו מספקים מגוון מוצרים מובחרים ובעלי יכולות ביצוע משובחות. אנו מעדיפים להתמקד באיכות מצוינת גם של המוצרים שלנו וגם של השירותים שאנו מציעים, מאשר להתחרות רק במחיר. אנו בטוחים ביכולת שלנו להעניק תנאי אחריות אטרקטיביים יותר מאשר מוצרים אחרים בשוק, לאפשר ללקוחות שלנו לקבל החלטה מודעת בהתבסס על אמינות ומחיר מצוינים.

 

אנו מתגאים בכך שאיכות המוצר שלנו, המגוון הרחב של האפשרויות שבו ושירות הלקוחות המעולה ממשיכים לחזק את המותג שלנו. אנחנו ממשיכים להגדיל את רשימת הלקוחות המרוצים שלנו. אנו מחויבים לעזור ליום שלכם ללכת קצת יותר חלק, להתנהל בצורה יצירתית יותר ולהתמלא בטעם בריאות נהדר, בעזרת הסגנון החדשני והפונקציות של הבלנדרים, המסחטות ומעבדי המזון שלנו.

 

ההתמקדות שלנו באיכות ובקיימות מכוונת לגרום לכך שכל מכשיר מיוצר בדיוק, נבדק במלואו במפעלים שלנו לפני שהוא נשלח למפיצים שלנו ונבדק שוב לפני שנשלח ללקוחות. אין בשוק מתחרה לשירות הלקוחות שלנו לאחר מכירה, ואנו עובדים על השקת מרכז שירות מקוון הראשון מסוגו בעולם אשר יציע ללקוחות תמיכה מידית למשך כל חיי הבלנדר שלהם.


בדיקת מוצרים

 

כל יצרן חדש מתבקש לספק את כל האישורים עבור העסק שלו ושל תהליכי בקרת האיכות והוא נבדק בחומרה בכל היבט עסקי לפני שהוא נהפך להיות ספק מאושר. ה-CE וה-EMC דורשים לספק דו"חות מעודכנים, לגבי Optimum®, כל שנתיים.

 

הדרישות הנוקשות שלנו דורשות שהיצרנים יערכו את הבדיקות האלה עם מעבדות בעלות שם עולמי ושותפים מאושרים כדי להבטיח שהסטנדרטים הגבוהים ביותר נשמרים. בנוסף, הספקים שלנו מעדכנים אותנו עם מידע על ביקורת ISO9001 כל שנה כדי להבטיח שהם מתאימים לבדיקות תקן איכות ברמה הגבוהה ביותר, בתהליכים הפנימיים שלהם.

 

תשומת הלב שלנו היא ללא רבב, מהברגים הקטנים ביותר ועד למנוע במכשירים שלנו או לאריזה. כל התהליך מתוכנן בצורה שיטתית, נדגם ונבדק לפני שהמוצר יוצא לשוק.


אישורים

 

אנו דורשים שסטנדרט האיכות והבטיחות ייבדק על ידי SGS .SGS היא אחת החברות הגדולות והמכובדות בתאימות סטנדרטים גלובליים המבצעת דו"חות יסודיים ובלתי משוחדים על כל סוגי המוצרים. אנו לא חוסכים בהוצאות כדי להבטיח שבנוסף לכך שהמוצרים שלנו מיוצרים באיכות גבוהה, הם גם בטוחים לשימוש עבור כל השווקים ברחבי העולם.


השוואה

 

אנו משקיעים משמעותית בהשוואה תחרותית של השוק, אנו מריצים השוואות מבוקרות בין מוצרים מתחרים למוצרים שלנו, אפילו עד לפירוק המנועים ובחינת אספקטים כמו עמידות ורציפות. שלא כמו מתחרים רבים שלנו, התוצאות של הבדיקות האלה מבוססות על ביצועים ריאליים בסביבה מתפעלת.


תמיכה

 

נתחיל עם שירות הלקוחות המקצועי שלנו, Optimum® מתחייבים רק למפיצים ראשיים שעיקר ההתמקדות שלהם הוא שירות לקוחות ותמיכה, אנו כל כך מחויבים לשירות לקוחות מעולה שאנו מבצעים בדיקות אקראיות כולל שימוש בלקוחות סמויים, ובכך אנו בוחנים את המחויבות המתמשכת של המפיצים שלנו לשירות לקוחות ואת הידע שלהם לגבי המוצרים שלנו. אנו גם מספקים עם המוצרים שלנו תעודות אחריות מובילות בתעשייה. הביטחון הזה מגיע מאיכות בנייה שאין דומה לה והחזרות מינימאליות בעקבות פגמים. איפה שנמצאת תקלת ייצור, אנו עורכים חקירת תהליך יסודית שתגלה את הבעיה ותבטיח תיקון מידי.


השתפרות מתמשכת

 

אנחנו לא רק מחויבים לשיפור המותג שלנו, אנחנו נותנים לו לדבר בעד עצמו במוצרים שאנו מוכרים. ההבטחות שאנו מבטיחים מוצדקות על ידי האיכות של המוצרים והמסירות של הצוות שלנו. השתפרות מתמשכת זה החברה שלנו, לא רק מחלקה או מדיניות. 


 

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    ABN : 17 149 490 602
  • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
    שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM