מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

לתרמומיקס יש מתחרה חדש!האופטימום תרמוקוק מעבד מזון מרובה פונקציות

4,370 ₪

2,850 ₪

  האופטימום תרמוקוק פרו מעבד מזון מרובה פונקציות כולל:

  • ‫ובישול‬ ‫לערבוב‬ ‫נתיקה‬ ‫אל­חלד‬ ‫מפלדת‬ ‫ליטרים‬ 2.0 ‫בנפח‬ ‫קערה‬
  • ‫וללישה‬ ‫לערבוב‬ ‫להבים‬
  • ‫אל­חלד‬ ‫מפלדת‬ ‫להבים‬ ‫מערכת‬
  • ‫ס"מ‬ 7X5 ‫גדול‬ LCD ‫מסך‬
  • ‫נפרד‬ ‫מדויק‬ ‫זכוכית‬ ‫משקל‬
  • ‫רכה‬ ‫סיליקון‬ ‫גומי‬ ‫מרית‬
  • ‫ייחודית‬ DIY ‫ותוכנית‬ ‫פשוטות‬ ‫מראש‬ ‫קבועות‬ ‫אוטומיות‬ ‫תוכניות‬
  • ‫טמפרטורה‬ ‫ומד‬ ‫מתכוונן‬ ‫טיימר‬
  • (‫בלבד‬ ‫חשמליים‬ ‫לא‬ ‫)חלקים‬ ‫כלים‬ ‫במדיח‬ ‫לשטיפה‬ ‫בטיחותי‬
  • ‫מקיף‬ ‫מתכונים‬ ‫ספר‬

   

‫הקלק‬ ‫אנא‬ ‫ותוספות‬ ‫חלקים‬ ‫לגבי‬ ‫נוסף‬ ‫למידע‬ ‫כאן‬

למטה תמצאו השוואה עובדתית בין ה:

    אופטימום תרמוקוק פרו   תרמומיקס
מספר הפונקציות/יכולות מפורסמות:  
20 פונקציות כולל תוכנית DIY להתאמה אישית
 
12 פונקציות
טווח טמפרטורה:  
37°C - 120°C
 
37°C - 120°C
נפח קערה מקסימלי:   2 ליטרים  
2.2 ליטרים
כוח:  
מנוע 500W, כוח חימום 1000W
 
מנוע 500W, כוח חימום 1000W
פונקציית טורבו/Pulse:  
טורבו ו-Pulse
 
טורבו ו-Pulse
תוספות ואביזרים עיקריים:  
 
מאדה  
כן
 
כן
להבים לקיצוץ  
כן
 
כן
קערה/להבים לערבוב (להקצפה וטריפה)  
כן
 
כן
משקל  
כן, נפרד מהמכשיר
 
כן, משולב במכשיר
מתכונים  
כן
 
כן
אחריות  
שנתיים לשימוש ביתי
 
שנתיים לשימוש ביתי שנה אחת לשימוש מסחרי
קוד דגם: PRO-TP
דרוג:
50/60 הרץ, 1500 ואט 220-240~

מנוע:
500 ואט כוח
הגדרת מהירות(סל"ד): 60-6500 סל"ד

גוף חימום:
1000 ואט כוח
הגדרת טמפרטורה: 37-12 צלזיוס

משקל:
משקל נטו: 7.16 ק"ג
משקל ברוטו: 10 ק"ג

אחריות:

24 חודשים

שליטה אולטימטיבית:

תצוגת ה-LCD הבהירה והקלה לקריאה בשילוב עם הממשק האינטואיטיבי הקל לשימוש והבורר היחיד מאפשרים שליטה קלה ומדויקת. הבקרות המשתנות נותנות לך את החופש לשלוט בכל אספקט של תהליך הבישול. קבע את הטיימר משניה אחת ועד ל-12 שעות, טמפרטורות מ-37-120 צלזיוס, 10 רמות מהירות עם פונקציית פעימה וכוח חימום. 

 

חסוך זמן ומקום:

מכשיר חדשני זה לוקח שליטה וחוסך לך זמן בכל אחת ממשימות המטבח. הימנע משימוש במספר רב של מכשירי מטבח, פשוט הכנס את המרכיבים לתוך התרמוקוק, בחר תוכנית קבועה מראש והנח לתרמוקוק לעשות את העבודה הקשה תוך מזעור כמויות הלכלוך. נצלו את מכשיר "הכל באחד" זה כדי להחליף עד 10 מכשירי מטבח וליצור יותר מקום בארון ובמשטח העבודה.

 

15 תוכניות קבועות מראש:

 התרמוקוק כולל 15 תוכניות אוטומטיות, אשר עוצבו על מנת לאפשר לך להכין ארוחות במהירות ובמאמץ מינימלי. בחרו מ: שייק פירות, מרק מהיר, מרק סמיך, קיצוץ, טיגון קל, ערבוב, אידוי, בישול, חימום, חימום מחדש, הרתחה, יוגורט, אורז, דיסה ולישה.

 

תוכנית עשה זאת בעצמך:

 התוכנית הייחודית "עשה זאת בעצמך" מאפשרת לך להקליט את המתכון המועדף עליך. פשוט הקלט ושמור הגדרות מותאמות אישית של הארוחות שלך, כך שתמיד תוכל לשחזר אותן.

 

איכותי מעולה:

עם להבים מפלדת אל-חלד, מנוע 500 ואט עוצמתי, גוף חימום 1000 ואט, הגנה נגד חימום יתר/עומס יתר ומערכת הגנה על בטיחות, התרמוקוק עוצב במיוחד בשביל איכות מעולה, עמידות לאורך זמן וביצועים חזקים.

 

אביזרי בונוס:

התרמוקוק כולל כבונוס קערת ערבוב (בשווי 765ש"ח), מגש אידוי, סלסלת בישול, כלי ערבוב, כוס מדידה, מרית, משקל דיגיטלי וספר מתכונים.

 


כל העדויות וחוות הדעת שלנו אומתו כנכונות על ידי Provern Credible. לפרטים נוספים לחץ כאן

האופטימום תרמוקוק הוא מוצר חדש בשוק, העדויות שמוצגות מטה לגבי האופטימום 9400 נכללות כאן על מנת להדגים את האיכות של המותג אופטימום.

 • "כטבעונית אני אוהבת שייקים פשוטים ובריאים עם פירות שלמים, אגוזים, תמרים וירוקים. הבלנדר הקודם שלי יכל להכין את המרכיבים האלה רק בצורה מחוספסת! האופטימום מערבל אותם בצורה מושלמת ובזמן קצר. בנוסף הוא גם נראה נהדר, הוא לא רועש וממש קל לנקות אותו. האופטימום אדיר!"

-ג'קי אדגקומבי (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)

 • "היי רוי וצוות Athena Solutions , אני רוצה להגיד שקיבלתי את האופטימום שלי והעזרה והתמיכה מהצוות שלכם הייתה ממש מעודדת. הבלנדר באמת ביצע עבודה טובה. הוא מערבל יפה, מכין שייקים מעולים ואפילו מרק חם. היה לי בלנדר של ויטמיקס שקיבלתי מהבת שלי בזמן שאני מחליטה איזה בלנדר לרכוש והאופטימום טוב באותה מידה, הוא עושה כל מה שהויטמיקס עושה, כך שאני מאוד שמחה מהתוצאה והמחיר הרבה יותר אטרקטיבי, עם אותה אחריות לשבע שנים. תודה רבה לכם."

-רוסטה ודנקו ליק (רוז היל, ניו סאות' ויילס)

 

 • "ארצה להתחיל בלהודות לכם על שירות הלקוחות הנהדר שלכם. הישר מההתחלה עזרתם לי מאוד עם כל המידע והעצות שביקשתי. אני גם מאוד מעריכה את הקלות שבה ניתן ליצור קשר עם החברה שלכם. תודה שניה היא על האופטימום. בעבר השתמשתי בבלנדר סטנדרטי שהיה חדש מהקופסא ולאחר חודש של שימוש הוא התפוצץ. אני מכינה די הרבה שייקים והייתי צריכה משהו יותר יציב. אחרי שהשתמשתי באופטימום בפעם הראשונה הייתי כל כך שמחה עם כמה שהוא מהיר וקל לשימוש. השייקים יצאו כל כך חלקים וקרמיים והיו ממש טעימים. הוא חוסך לי זמן והופך את השימוש בו באופן יום יומי להרבה יותר מושך. אני יכולה להכין דברים בתוך זמן ממש קצר ומוצאת את עצמי רוצה להכין עוד. אני לגמרי אוהבת את הבלנדר והתרברבתי בו לכולם מאז שקיבלתי אותו. אני שותה שייק שהכנתי הבוקר ממש ברגע זה. לא יכולתי להוריד את החיוך מהפנים הבוקר כי ערבבתי המון דברים וזה היה כל כך מהיר וקל מה שהופך את זה להרבה יותר מושך, כמו כולם אני כל כך עסוקה והזמן כל כך יקר. חברה שלי גם הייתה מעוניינת לקנות בלנדר חדש, אחרי שהיא ראתה את האופטימום החדש שלי, כבר ביום למחרת היא קנתה את אותה הדגם לעצמה. אני בטוחה שכל מי שירכוש את האופטימום יהיה מאושר ממש כמוני. תודה רבה לכם שוב."

-ונסה ג'וונובה (טוגראנונג, טריטוריית הבירה האוסטרלית)

 • "Froothie היקרים, תודה רבה על ארגון המשלוח המהיר של בלנדרי האופטימום החדשים שלנו. ממש התרשמנו משירות הלקוחות שלכם ואנו נמליץ על Athena Solutions ללא היסוס. התקשורת אתכם ועם רוי הייתה מצויינת, כל החקירות והשאלות שלנו נענו מיד וזה היה מרענן להתעסק עם חברה עם כישורי שירות לקוחות כל כך נהדרים."

-גארי גריפית' (פלוריאט, ווסט אוסטרליה)

 

 • "תודה רבה על הבלנדר שלי, אני מאוהבת בו… תכננתי לרכוש בלנדר של ויטמיקס אבל אחרי שהסתכלי באתר שלכם החלטתי ללכת על הבלנדר שלכם ואני ממש שמחה שהוא עושה כל מה שהויטמיקס יכול לעשות. הכנתי מיצים, חמאת בוטנים, שייקים זה מעולה אנחנו משתמשים בו כל יום."

-אמנדה אהרן ( פורט מקווארי, ניו סאות' ויילס)

 

 • "אני אוהבת את האופטימום שלי!! אני רוצה להגיד תודה ענקית על המכירה של המכונה הנהדרת הזו, אני אוהבת את הבלנדר שלי כל כך הוא גורם לי לאכול הרבה יותר בריא."

-לאורה אקסרהוס ( ירלומלה, טריטוריית הבירה האוסטרלית)

 

 • "היי, הרגע קיבלתי את הבלנדר, החבילה הרגישה ממש קלה והדאיג אותי שאולי הוא קטן, כשפתחתי את החבילה הופתעתי לטובה מהגודל של הבסיס. אחר כך לא יכולתי לחכות לנסות אותו כדי לראות אם הוא טוב, אז ניסיתי את המבחן המועדף עליי: מילקשייק בננה, בלי יותר מידי בלאגן… חתכתי חתיכות גדולות של בננה, הוספתי 200 מ"ל חלב ועירבבתי במשך 35 שניות: ובכן התרשמתי, אין שום סימן למשקעים, זו התוצאה הכי טובה שהייתה לי ורק ב- 35 שניות. באמת שהתרשמתי לטובה, לא יכול לחכות לנסות קוקטיילים בסוף השבוע הקרוב."

-אנתוני באטלר (בנדיגו, ויקטוריה)

 • "אני נרגשת להודיע לכם שהבלנדר הגיע היום! הוא פשוט פנטסטי! אני ממש מעריכה את השירות לקוחות המעולה שקיבלתי- אני לא אהסס להמליץ על האופטימום או על Froothie/ Athena Solutions לכל מי שאני מכירה. תודה רבה על עזרתכם."

-רבקה ופיליפ דייויס ( רנאלה, טסמניה)

 • "רוי היקר,
  קיבלתי את הבלנדר שהזמנתי (נשלח למקום עבודתי) ביום חמישי. כל המשרד שלי ידע שהוא צריך להגיע- לא יכולתי לרסן את ההתרגשות שלי בצפייה להגעתו. בהפסקת הצהריים שלי רצתי למכולת וקניתי כמה ירקות ופירות לטחון. הצפייה הייתה גבוהה. הכנתי שני סוגי מיצים בשביל לחלוק עם הקולגות שלי, הראשון היה מיץ פופאי מדהים שמורכב ממלפפון, תפוח עץ ירוק, ג'ינג'ר, נענע, ליים ותרד, בשייק השני שמתי פפאיה, מנגו, ענבים ונענע. שני השייקים היו טעימים באופן מדהים ובעלי מרקם חלק ונהדר. לא יכולתי לחכות לקחת אותו הביתה ולנסות להכין שייק עם קרח. כשהגעתי הביתה הכנתי עוד מיץ ירקות, ברד פירות וקפה קר. אם אתם לא יודעים מה זה, מצורפת תמונה זה פשוט מורכב ממנה או שתיים של אספרסו, סוכר או דבש וקרח טחונים למרקם חלק. פשוט מדהים! אני ממש מרוצה מהאופטימום ולא יכולה לחכות לנסות עוד מתכונים! אז בבקשה שלחו לי את הקובץ ברגע שהוא יהיה זמין. עוד לא הספקתי לנסות לטחון את פולי הקפה שלנו ולהכין ממרח שקדים אבל אני אנסה בקרוב ואדווח איך יצא. הממרח שקדים יהיה מיוחד אם אני באמת אצליח לעשות אותו. הוא בהשראת אמאלו- ממרח שנעשה מאגוזי ארגן במרוקו- אותם אגוזים שמשתמשים בהם בתכשירי שמן קוסמטיים מרוקאיים. יש בזה אגוזים, קינמון ונראה לי שגם טחינה. אז תודה רבה."

-טינה לופפאכר (הימרקט, ניו סאות' ויילס)

 • "כן, עד עכשיו זה מעולה. השתמשתי בבלנדר ביום הראשון שקיבלתי אותו כדי להכין תרכובת של חמאת אגוזים שעשויה משקדים, קשיו ומאגוזי ברזיל. טחנתי את התערובת על המהירות הכי נמוכה. אהבתי את הדרך שהמערבולת למעשה לקחה את כל התערובת הצמיגית במעלה הצדדים ואז למטה למרכז עד שכל התערובת נהייתה חלקה. יש בלנדרים אחרים שלא יכולים לעשות את זה עם ממרחים דביקים כי חלקים מהתערובת נתקעים על הדפנות ובפינות."

-אנדרו היילי (מנספילד, קווינסלנד)

 

 • "היי Froothie. כן הכל בסדר. אני ממש מתפעל מהבלנדר .. זה יותר כמו מה שחיפשתי לעומת המכונה הקודמת שלי.. הבלנדר הזה הוא יותר כמו הויטמיקס. נחמד שיש כמה מצבים מוגדרים אבל טוב שאפשר פשוט להפעיל אותו ולתת לו לערבב לזמן ארוך או קצר בהתאם לצורך. הערבוב חלק מאוד.. תודה שוב על כל העזרה שלכם."

-קורט ווגט (קרינגבה, ניו סאות' ויילס)

 • "הבלנדר הזה פנטסטי. לחברה של אישתי יש את הויטמיקס 5200, והיא ממש התפעלה מהאיכות ומהמחיר!"

-מיכאל קונולי- גרייג (ווסט פיימבלי, ניו סאות' ויילס)

 • "בגלל שהבן זוג שלי עובד רחוק מהבית לתקופות די ארוכות ובגלל שאנחנו ממש שמחים עם האופטימום אנחנו קונים אחד נוסף כדי שלשנינו יהיה אחד להשתמש בו כל יום."

-פיונה קרוו ( נדלנדס, אוסטרליה המערבית)

 • "היי רוי, רק רציתי ליידע אותך שאני אוהבת את הבלנדר. לא יכולתי להאמין כמה מהר הוא נשלח! מאז אני מכינה שייקים ירוקים בכל ארוחת בוקר השארת הספר המתכונים. אני חייבת להגיד שאני מומרת לחלוטין! השייקים יוצאים חלקים וקרמיים וארוחת הבוקר שלי לוקחת פחות מ-30 שניות ערבוב בגן העדן של Froothie."


-הרלן הרקולס (אורמונד, ויקטוריה ניו סאות' ווילס)


 • "בוקר מירנה,
  וואו!!!!!!!!
  הרגע הכנתי את השייק הראשון שלי שהיה בו 300 מ"ל, כפית אבקת פרוטאין, חופן של סלט פירות ביתי והכל ללא סוכר...... בכל הרצינות, זה מכשיר עוצמתי מדהים!!!! אם יורשה לי להגיד זה היה אחד השייקים הכי טובים ששתיתי בחיי, היה שווה לחכות!!!
  קניתי את המכונה הזו כדי להשתמש בה בבית אבל עכשיו אני שוקל ברצינות לקנות אחת לעבודה כי אני נמצאת שם הרבה שעות!!!
  אני ארצה בבקשה להצטרף לשובר ההנחה לשנה הבאה!!! תודה שהצעתם לי את זה, שירות לקוחות מעולה מהצד שלכם!!!
  בהצלחה לעסק שלכם שנה הבאה!!!
  שיהיה לכם חג מולד שמח ושנה טובה!!!
  בברכה"

-רוב ג'קוויץ (אספנדלה, ויקטוריה)


 • "השתמשתי בבבלנדר שלי הבוקר, רק רציתי ליידע אתכם, השייקים הכי טעים ששתיתי אי פעם. אמרתי לכולם ב-FB לקנות אחד!!!"

-מליסה קיילי- (גידגגאנופ, ווסט אוסטרליה)

* שדות חובה

מחיר רגיל: 4,370 ₪

מחיר מבצע: 2,850 ₪

Offer Ends in:
Days Hours Minutes Seconds

מחיר רגיל: 4,370 ₪

מחיר מבצע: 2,850 ₪

המחיר לא כולל מע"מ ולא כולל דמי משלוח20 פונקציות נוחות לשימוש

תוכנית DIY ייחודית להתאמה אישית של המתכונים האהובים עליכםקיצוץ
הקצפה
ערבוב
הפיכה לתחליב
טחינה לקמח
לישה
בישול
ערבול
בחישה
אידוי
שקילה
חימום מדויק
מחית
הקפצה
חיתוך
בישול איטי
טריפה
בחישה
הרתחה
בישול
תוכנית "עשה זאת בעצמך"אנו מבטיחים את הסיפוק שלך לחץ כאן למידע נוסף... אתה תודהם!

האחריות המקיפה ביותר בתעשייה הכוללת מנוע וחלקים, עבודה ומשלוח, מרכז שירות ארצי ותמיכת לקוחות

סרטונים נוספים יגיעו בקרוב... 

 

 • הקדמה

  הרבה יותר מרק "מעבד מזון", בשימוש במכשיר מרובה הפונקציות אופטימום תרמוקוק תרגישו שנמצא אתכם במטבח עוזר מקצועי אשר מוכן לבצע את כל הצרכים והבקשות שלכם.

  האופטימום תרמוקוק הוא באמת מכשיר יחיד במינו המעוצב באופן ספציפי עבור אנשים עסוקים אשר משתוקקים ליצור ארוחות טריות, טעימות ובריאות עבור בני משפחתם ועבור עצמם. חודשים של מחקר ופיתוח הוענקו לפונקציונליות של המכשיר, על מנת להבטיח שהוא יוכל לעזור להפוך כל בשלן בייתי למאסטר שף, כדי להכין מתכונים טעימים ובריאים בלחיצת כפתור.

  ומשום שהמכשיר מגיע מהספק אופטימום מכשירים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים איכות בדרגה גבוהה במחיר שווה לכל כיס. העדיפויות והפוקוס של הספק שלנו תמיד היו איכות, אריכות ימים וביצועים שאין עליהם עוררין. כל חלק שנעשה בו שימוש מורכב לכדי שלמות ובשימוש בחומרים הזמינים האיכותיים ביותר.

 • מדוע להציע את האופטימום תרמוקוק מעבד המזון מרובה הפונקציות?

  אנחנו יודעים שהימים שלכם עמוסים, ושלוח הזמנים שלכם כמעט ועומד להתפוצץ מרוב שהוא מלא. אנחנו גם יודעים שאתם רוצים להעניק לבני משפחתכם ארוחות מזינות וטעימות; אבל אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לבלות כל היום במטבח ולבשל אותן. ולבסוף, אנחנו יודעים שלמרות שאתם מוכנים להשקיע בבריאות של בני משפחתכם, התקציב שלכם הוא אינו בלתי מוגבל.

  אז שמנו לעצמנו אתגר: ליצור מכשיר איכותי שיכול לעשות כל מה שהתרמומיקס TM-31, KitchenAid Cook Professor, ThermoChef, וה- ThermoChef יכולים לעשות... במחיר שווה לכל כיס.

  אנחנו מייבאים את המכשיר היישר מהספק, אופטימום; ומספקים אותו היישר אליכם, ללא מפיצים צד שלישי, מדגימים או סוחרים קמעונאים. זה אומר שאנו יכולים שמור על המחיר נמוך ככל הניתן בשבילכם, תוך הצעת הביטחון שבהתמודדות עם חברה הפועלות אונליין (ראו את הבטחתנו למטה.

 • יתרונות עיקריים

  דמיינו שיש לכם שף אישי הזמין אליכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מישהו שבודק את התפריט בו אתם חושקים, ואז יוצר מנות מעוררות ההשראה, ללא תוספים מלאכותיים, ממרכיבים טריים, בריאים ומלאים בסיבים תזונתיים.

  טוב, האופטימום תרמוקוק הוא לא עד כדי כך מתקדם... אבל סביר להניח שהוא הכי קרוב שתוכלו להגיע לחוויה כזו מבלי לשכור שף פרטי! התרמוקוק יהפוך במהרה ל"שותף הסודי" שלכם, העוזר לכם להכין ארוחות בלתי נשכחות שבני משפחתכם יאהבו, בכל שלב בתהליך מהכנה לבישול ועד לניקוי. הנה מספר פונקציות נבחרות של המכשיר:

  • משקל: משקלים אלקטרונים עוצמתיים מובנים, מדויקים לרמה של X.XX גרם
  • גרוד: אגוזים, גבינה ו/או שוקולד מגורד באופן שווה וללא מאמץ בלחיצת כפתור
  • טחינה: קמח טחון טרי מאורז ודגנים עבור מקסימום תזונה בריאה
  • גריסה:פולי קפה, סוכר ותבלינים טחונים במקום
  • ריסוק: מרסק קרח להכנת סורבה, גלידות וקוקטיילים
  • הקצפה: מקציף חלבוני ביצים להכנת חביתות או מרנג מושלמים
  • קציצה: קוצץ כל דבר החל מבשר טחון, לאגוזים טחונים בעדינות או עשבי תיבול ועד לירקות בשביל סלט או מנות מבושלות
  • הופך לתחליב: רוטב לסלט חלק וקרמי, מיונז וחמאות.
  • לישה: בצק לחם טרי, תערובת ביסקוויט ומאפים מענגים נוספים
  • חימום: חממו מזון תינוקות או שוקולד ל-37°C
  • מערבל ומועך: מכין מרקים מגרים, שייקים מפירות, מילקשייקים, רטבים, ומזון תינוקות טבעי
  • בישול: מרתיח, מבשל או מכין נזיד מכל דבר החל מאורז, לקציצות ועד לריבות
  • אידוי: מכין ירקות, בשר, דגים, פירות, אורז ופסטה מאודים בצורה מושלמת

   

  והחלק הכי טוב הוא שאתם אף פעם לא נתקעים עם הסירים והמחבתות המלוכלכים! עם התרמוקוק קל לנקות וכל המרכיבים הרשומים תחת אביזרים הם בטוחים לשטיפה במדיח הכלים. זה באמת כל כך פשוט.

 • ההבטחה שלנו: אנו נמשיך לתמוך בכם הרבה אחרי הקנייה הראשונית

  כמובן שהיחסים שלכם אתנו לא מסתיימים כאשר אתם רוכשים את האופטימום תרמוקוק מכשיר מרובה פונקציות. המכשיר אומנם קל לתפעול אבל ה- תרמוקוק שלכם הוא חתיכת מכשיר מתוחכם. זה אומר שאתם תרצו תמיכה מתמשכת ועצות שיעזרו לכם למצות ממנו את המיטב.

  בגלל זה אנו מוודאים שצוות התמיכה שלנו נמצא אך ורק במרחק של שיחת טלפון.

  בנוסף, כלקוחות של Froothie אתם נהנים מתקופת ניסיון ייחודית מובטחת של חודש אחד. אם אינכם מרוצים מהאופטימום תרמוקוק שלכם, פשוט הודיעו לנו תוך 30 ימים מיום קבלתו. אנו ניתן לכם החזר כספי ללא תנאים וללא שאילת שאלות; ואנו אף נארגן ונשלם עבורכם את שליחת ה- תרמוקוק שלכם חזרה ל- Froothie.

 • סיכום

  למרות שייתכן שהאופטימום תרמוקוק מעבד מזון מרובה פונקציות נראה כמעבד מזון פשוט על פני השטח, הוא באמת נמצא ברמה משל עצמו. מהפעם הראשונה שתשתמשו בו כדי ליצור במהירות ובקלות ארוחות גורמה, בריאות וטעימות מההתחלה ועד לסוף אתם תתהו איך הסתדרתם בלעדיו עד עכשיו.

  עוצמתי מספיק כדי לעמוד בדרישות של מטבח מסחרי – אך עדיין מספיק משתלם עבור משק הבית הממוצע – התרמוקוק שלכם יחזיק מעמד לכל החיים.

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont, VIC 3133, Australia
  ABN : 17 149 490 602
 • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
  שירות לקוחות: [email protected]
  033728113:מספר טלפון

INSTAGRAM