מכשירי מטבח באיכות
גבוה עוצבו ונבחנו באוסטרליה
 
"כמו שהאמרה הידועה אומרת: אתה משלם עבור איכות ואיכות עומדת במבחן הזמן"  Justin Chellis, Ayr, Queensland.

אתר: www.food4health.com
פייסבוק: huntergathererhealthnut
טלפון נייד: 0431252585

ביקורת בלנדרים: 

היי, לאלה מכם שלא מכירים אותי, אני סמנתה ביירד הבעלים של אוכל למחשבה. כל הזמן מבקשים ממני לתת המלצות לבלנדרים אז חשבתי שהגיע הזמן לעשות זאת ולחלוק את הניסיון שלי.

כמאמנת תזונה אני כל הזמן עושה הדגמות להכנת מזון לשימוש ביתי או בעבודה. בואו נגיד שהבלנדרים שלי עושים כושר מספר פעמים ביום. בשנה האחרונה התנסיתי בכמה מהבלנדרים היקרים האלה, אז הנה הדו"ח שלי:

אחד מהבלנדרים שלי הוא ה- Breville, הוא עשה את העבודה בחלק מהזמן. מצאתי שאם אני שמה בו מרכיבים בסיסיים כמו בננה וחלב אורז עם מעט דבש הוא עבד בסדר, ברגע שהוספתי עלים ירוקים או תמרים- העניינים נהיו גושים :( אם אתם אוהבי מיצים כמוני גושים הם "לא-לא" גדול. הבלנדר הזה נכשל כשהוספתי קרח, לחיצה אחת והוא הפסיק לעבוד.

 Philips 1000W Compact 3-in-1 Setup 3.4L Bowl Food Processor. אופציה במחיר נמוך יותר, מעבד המזון של המכונה הזאת טוב. למרות שגם הבלנדר הזה לא יכול להתמודד עם קרח ושוב נאבק לערבב את המרכיבים למרקם חלק. הוא אינו מסוגל לבצע את רוב הפעולות שבלנדר מקצועי במהירות גבוהה יכול לבצע.

Breville - All in One. אני אוהבת את המכשיר הקטן הזה, למרות שהוא נקרא בלנדר הוא יותר מיני מעבד מזון ומיקסר ידני. הוא מהיר וקל לשימוש ואני עדיין לפעמים משתמשת בו כדי להכין פירה או כדי לטחון בזריזות את מרק הדלעת שלי כשהוא עוד בסיר. הוא לא ממש עוצמתי אז בטח שלא תוכלו להשתמש בו עבור שייק ירוק, חלב אגוזים, חמאת אגוזים וכדומה.

ה- Vita Easy היה הרכישה הגדולה הבאה בתור שלי. המחיר המומלץ לצרכן היקר של 799.00$, היה המשוכה הראשונה. למכונה הזו יש מראה חיצוני דומה מאוד לזה של הויטמיקס, אז החלטתי שיכול להיות שהיא שווה את ההשקעה. Vita Easy מפרסמים שניתן לשים במיכל מזון שלם ולערבלו בלחיצת כפתור לצד הטענה שהבלנדר הזה מסוגל לבצע כל משימה בדיוק כמו בלנדרים מקצועיים במהירות גבוהה. ההתחלה נראתה מבטיחה, והבלנדר נראה כמכונה טובה ועוצמתית. עם הזמן הוא כבר לא היה אפקטיבי בביצוע המשימות ובתוך שבועות ספורים נפילת היכולת שלו לבצע עבודה מאמצת הייתה שינוי ברור כשמש. הבלנדר הזה התחמם יתר על המידה והפיוזים נשרפו, מה שהוציא אותו מכלל שימוש. למרבה הצער אחרי שהחזרתי את הבלנדר ואחרי שהוא הוחלף שלוש פעמים, עקב יכולתו המוגבלת לבצע משימות רגילות בהן אני משתמשת, הגעתי למסקנה שהבלנדר הזה אינו עומד בציפיות. אחרי ההחלפה השלישית צוות התמיכה של Vita Easy הציע שייתכן שהתקלות קשורות למפעיל הבלנדר ולא הסכימו להחליף את הבלנדר שוב. הגיע הזמן לאלטרנטיבה טובה יותר עם שירות לקוחות מעולה שתומך במוצר אפקטיבי.

קבלו את האופטימום בלנדר מ- Froothie. הפייבוריט החדש שלי הוא האופטימום 9400, מצאתי שהבלנדר עונה על כל הצרכים שלי ובמחיר סביר. אני אוהבת את הבלנדר הזה. עם מחיר מומלץ לצרכן של פחות מ-500$, והעובדה שהוא מגיע מחברה בבעלות ובניהול אוסטרלי היא בונוס נוסף. מצאתי שכאשר אני מכינה מיץ ירוק אני יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהוא יצא חלק כמשי בכל פעם. אני שמה גזר, סלק, קישוא ומיני ירוקים עם קרח במיכל הבלנדר והם מתערבלים בלי שום בעיה. הכנתי בעזרת הבלנדר גם מרקים חמים, "כדורי אושר ופרוטאין", חלב אגוזים וחמאות, המכונה הזאת עושה הכל. ממרק חם לסורבה קפוא וכל מה שבאמצע. ומה שאני אוהבת במיוחד זה שישנה אופציה לרכוש אחריות מורחבת. יש לו מתג אוטומטי לכיבוי עצמי אם הוא מתחמם יתר על המידה כך שסיימתי את הקריירה שלי בשריפת בלנדרים :) כשהזמנתי את הבלנדרים האלה, שירות הלקוחות היה נהדר והצוות זירז את הזמנת האקספרס הראשונה שלי כדי שתגיע במהירות ובזמן לאירוע שערכתי, ולאחר מכן הם העניקו לי עזרה ושירות מעולה בכל בקשה ושאלה שהיו לי. אני לא יכולה להיות יותר שמחה עם הבחירה שלי ואני ממליצה על הבלנדר הזה בחום, לשימוש ביתי ומסחרי. הוא חובה לקנייה!

 

 

 

אם יש לכם שאלות נוספות אל תהססו ליצור עמי קשר!

 

סמנתה ביירד

 

מפיצים גאים של מגוון מכשירי אופטימום בישראל

PayPal Logo

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    ABN : 17 149 490 602
  • מספר רישום מע"מ : VAT 176 7094 73
    שירות לקוחות: [email protected]

INSTAGRAM